Wiatrówka pistolet Makarov Baikal MP-654K kal. 4,5 mm

BAIKAŁ

Wiatrówka pistolet Makarov Baikal MP-654K kal. 4,5 mm

529,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Lufa gwintowana
Prędkość początkowa: 120 m/s
Wymiary: 161x127x35 mm
Waga: 750 g wraz z nabojem CO2
Pojemność magazynka: 13 kulek BB
Energia wylotowa pocisku: poniżej 17J

W zestawie znajduje się:

- wiatrówka gwintowana pistolet Makarov Baikał MP 654 K
- opakowanie śrutu stalowego BB
- 1 nabój CO2
- opakowanie tekturowych tarcz strzeleckich

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Makarov Baikal MP-654K kal. 4,5 mm

Pistolet wiatrówka z gwintowaną lufą kaliber 4.5 mm na śrut stalowy okrągły (BB), renomowanej firmy Baikal. Wierna replika broni palnej.

Nabój CO2 o wadze 12 g umieszczany jest w szkielecie oryginalnego magazynka, który mieści także zespół zaworu oraz 13 szt. śrutu kulistego (tzw. BB). Jeden nabój CO2 wystarcza na oddanie ok. 70 strzałów.

Spust pracuje w systemie SA/DA (Single Action / Double Action) co oznacza, że możliwe jest strzelanie zarówno z samonapinaniem, jak i po uprzednim odciągnięciu kurka - kciukiem lub poprzez ruch zamka.

Wykorzystanie oryginalnych elementów stwarza wizualne wrażenie strzelania z pistoletu bojowego, ale ma to także inne zalety, m.in. podobną obsługę (przeładowywanie, zdejmowanie zamka, blokowanie go w tylnym położeniu itd.). Od pierwowzoru wiatrówka różni się nieznacznie kalibrem lufy, szerokością chwytu oraz śrubą dociskającą nabój CO2.

Model ten jest pneumatyczną wersją legendarnego pistoletu Makarov strzelającego nabojem 9x18 Makarow, używanego przez rosyjską milicję. Wykonany z tych samych komponentów co oryginał.
Jedną z głównych zalet tej konstrukcji jest obsługa samego pistoletu, jak i bardzo wierne odwzorowanie przycisków, zatrzasków i blokad.

Solidne wykonanie a także popularność tego pistoletu powodują, że jest on chętnie wybierany przez zarówno osoby indywidualne ceniące sobie zalety Makarova, lecz także przez grupy paramilitarne a nawet szkoły ochrony jako pełnowartościowy sprzęt szkolno-treningowy.

podobne produkty