Kabura na pas Umarex do T4E HDP 50

UMAREX

Kabura na pas Umarex do T4E HDP 50

129,00 zł

Dane techniczne:

Blokada: tak
Kolor: czarny
Typ materiału: tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 137mm
Masa: 145g
Kod producenta: 3.1601

dodatkowe informacje

Kabura na pas Umarex do T4E HDP 50

Kabura na pas Umarex do T4E HDP 50 pozwala na wygodne i bezpieczne przenoszenie pistoletu RAM na pasie o szerokości do 57 mm.

Kaburę wykonano metodą wtryskową z tworzywa sztucznego o dużej gęstości, materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę oraz działanie olejów i rozpuszczalników.

Do przenoszenia kabury na pasie zastosowano wytrzymałą klamrę, z regulacją wysokości oraz możliwością dopasowania szlufki do rozmiaru paska. Dzięki takiej funkcjonalności kaburę możemy nosić na pasie taktycznym (o szerokości max. 57 mm) oraz standardowym pasku do jeansów.
Niewielki ciężar (145 h) kabury oraz dopasowana do ciała konstrukcja pozwala na dyskretne i wygodne noszenie pistoletu HDP 50 bez przyciągania zbędnej uwagi.

W kaburze zastosowano automatyczną blokadę, która zapobiega wypadnięciu markera podczas przenoszenia i chroni przed nieautoryzowanym dostępem. Dobycie pistoletu wymaga odpowiedniego chwytu oraz wciśnięcia palcem wskazującym przycisku blokady, umieszczonej na zewnętrznej ściance kabury. To funkcjonalne i proste w obsłudze zabezpieczenie utrudnia dostęp osobom niepowołanym i zwiększa bezpieczeństwo podczas noszenia i dobywania pistoletu.

podobne produkty