Termosy

Termosy na podróże dalsze lub bliższe, do przechowywania ciepłej herbaty, kawy, obiadu czy latem do przechowywania lodów lub zimnych napoi. Termosy powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających dobrą termoizolację co zapewnia minimalną utratę temperatury przez długi czas. Wybierając termos dla siebie warto zwrócić uwagę oprócz jakości na pojemność termosu, wybierajmy najbardziej optymalną dla nas. Termos zapełniony w połowie szybciej wytraca temperaturę niż pełen. Popularny wśród użytkowników termos SIGG dostępny jest w szerokiej ofercie zarówno pod względem pojemności, przeznaczenia jak i kolorów. Wysoka klasa termosu SIGG, bardzo dobra termoizolacja sprawia że cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością.


Termosy obiadowe do przechowywania żywności zarówno zup, mięs, makaronów sprawdzą się w pracy, na wycieczce. Oferowane przez nas termosy obiadowe firm Kambukka czy SIGG mogą być stosowane do przechowywania żywności dla niemowląt. Pokrycie wnętrza termosów obiadowych warstwą srebra działa bakteriobójczo oraz podnosi właściwości termoizolacyjne. Szeroki wlew termosów obiadowych ułatwia ich zapełnienie, oraz ich opróżnianie. Termosy obiadowe dostępne są w różnych pojemnościach, niektóre mogą być dodatkowo wyposażone w składane sztućce.

Kubek termiczny to mały podręczny termos sprawdzający się na przykład w drodze do pracy, na filiżankę kawy lub kubek ulubionej herbaty. Wykonany z wysokiej klasy stali nierdzewnej, z blokadą przypadkowego otwarcia zapewnia komfort użytkowania. Dodatkowo pokrycie kubka termicznego antypoślizgową warstwą pozwala na korzystanie z niego nawet w zimowych rękawiczkach. W naszej ofercie sprzedaży znajdą Państwo kubek termiczny o różnych pojemnościach firm Sigg i Kambukka.