Noże do rzucania

Noże do rzucania

Kategoria noże do rzucania to oferta noży oraz gwiazdek zwanych shurikenami przeznaczonymi do rzucania oraz do wbijania w odpowiednie podłoże.
Profesjonalne noże do rzucania powinny być odpowiednio wyważone, posiadać anatomiczny kształt głowni ostrza oraz rączki pozwalające na swobodnie miotanie przez osobę rzucającą.
Nóż rzutka poza odpowiednim kształtem oraz masą powinien być wykonany z jednego kawałka metalu. Zwiększa to jego trwałość a my mamy pewność że nie rozpadnie się po pierwszym użytkowaniu. Profesjonalne noże do rzucania sprzedawane są jako pojedyncze sztuki lub w kompletach tego samego typu - kształtu gdzie poszczególne noże różnią się wielkością a co za tym idzie wagą. Najpopularniejszymi producentami noży do rzucania są firmy: Kandar, Umarex Walther oraz Cold Steel.
Nasz sklep oferuje pojedyncze noże do rzucania oraz komplety. Najpopularniejszymi producentami tych noży są firmy: Kandar, Umarex Walther oraz Cold Steel.
Shurikeny czyli gwiazdki są wzorowane na broni używanej przez japońskich wojowników.
Oferujemy je w kilku wariantach wykonania z podziałem ze względu na ilość ramion w pojedynczej gwiazdce. Nóż rzutka oraz shurikeny to świetny sposób na naukę rzucania do określonego celu, a rzucanie celne wcale nie jest tak łatwe ani proste jak nam się wydaje, niemniej bywa dobrą zabawą :)