Manierki, menażki i kubki

Manierki i menażki przeznaczone do żywności i napoi, zapewniają komfort przenoszenia i spożywania jedzenia w każdych warunkach. Element wyposażenia na biwaku, obozie czy podczas wyprawy w góry lub na koniec świata :) Manierki i menażki są nie tylko popularne wśród miłośników survivalu, sprawdzą się także podczas pikniku. Bogata oferta manierek i menażek pomoże każdemu znaleźć dla siebie właściwą manierkę lub menażkę.


Manierki małe i kompaktowe wykonane z tworzyw dopuszczonych do kontaktu z żywnością o różnej pojemności, ułatwiają przenoszenie małej ilości wody lub innego napoju. Manierka może mieć możliwość podpięcia do plecaka czy do paska przy spodniach co ułatwia przenoszenie i nie zajmuje dodatkowego miejsca w plecaku.
Manierka może posiadać pokrowiec w różnych kolorach lub w różnych kamuflażach, który dodatkowo może pełnić funkcję termoizolacyjną.


Menażka obiadowa wykonana z nierdzewnej stali, dopuszczonej do kontaktu z żywnością, może się składać z jednego lub kilku elementów o różnej głębokości i średnicy. Menażki mogą posiadać uchwyty, co ułatwia np podgrzanie posiłku na ognisku. Menażki są proste w użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu czystości, po złożeniu wszystkich elementów nie powinny zajmować zbyt dużo miejsca. Menażka obiadowa to popularne naczynie na pikniku, obozie czy podczas innej wyprawy.

Kubki wykonane z tworzyw dopuszczonych do kontaktu z żywnością o różnej pojemności, ułatwiają spożywanie zarówno zimnych jak i ciepłych płynów..