TURYSTYKA I SURVIVAL

Turystyka i survival - poza bronią i akcesoriami typowo militarnymi ARTBRON posiada w swojej ofercie również sprzęt survivalowy i sprzęt turystyczny.
Jest on przeznaczony dla osób, które nie boją się wyzwań i kochają przygodę.

W dziale turystyka i survival każdy znajdzie coś dla siebie, torbę na wyprawę dalszą lub bliższą, plecak na wycieczkę i na co dzień, termos na coś ciepłego lub zimnego w upale lato ;) Sprzęt turystyczny to także latarki do oświetlania ciemnych zakamarków i nie tylko ;)
W trudnym terenie i niesprzyjających warunkach trzeba być przygotowanym dosłownie na wszystko, dlatego sprzęt survivalowy znajduje wtedy zastosowanie.
Z odpowiednim sprzętem survivalowym żadna niepożądana ewentualność nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.
Znajdziesz u nas akcesoria do survivalu, czyli wszystko co potrzebne: niezbędniki turystyczne, baterie i ładowarki, farby i kamuflaże, kompasy i lokalizatory, krzesiwa, piły, latarki czołowe i kompaktowe, manierki, menażki, termosy, saperki, torby, plecaki, a nawet światła chemiczne i wykrywacze metalu.
Nasze akcesoria do survivalu pomogą Ci przetrwać najcięższe warunki i wybawią z kłopotów.
Warto je docenić, bo choć niewielkie i kompaktowe, w niektórych sytuacjach są niemal na wagę złota, dlatego kategoria TURYSTYKA I SURVIVAL zawsze cieszy się dużą popularnością wśród miłośników przygód.