Kompasy i lokalizatory

Kompasy i lokalizatory to dział w którym znajdą Państwo właściwy kompas dla siebie lub lokalizator trackimo. Kompasy i lokalizatory to popularne elementy wyposażenia nie tylko na wycieczkę w odległe niezabudowane tereny, gdzie łatwo się zgubić. Okazują się przydatne w wielu sytuacjach.

Kompas busola przyda się miłośnikom survivalu podczas wędrówek po bezdrożach, jest to także popularny element wyposażenia dla biegaczy. Kompas to także super zabawa dla dzieci, uczy jak się posługiwać kompasem busolą, pomaga określać kierunki świata i odnaleźć właściwą drogę do celu.
W dziale kompasy i lokalizatory znajdą Państwo kompasy wodoodporne, ze szkłem powiększającym, wykonane z kompozytu plastikowego, lub metalu. Kompas busola może posiadać podziałkę liniową lub w różnej skali co jest przydatne przy określaniu odległości na mapie.

Lokalizator trackimo to mały przyrząd namierzający. Może pełnić funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą, umieszczony w wartościowej dla nas rzeczy np samochodzie pomoże szybko go namierzyć i odzyskać. Lokalizator trackimo jest także wykorzystywany przez troskliwych rodziców, podpięty do plecaka pozwoli nam szybko zlokalizować dziecko. Często także właściciele zwierząt sięgają po lokalizatory, podpięty pod smycz pomaga odnaleźć swojego pupila.