Latarki kompaktowe

Latarki kompaktowe to małe i średniej wielkości latarki zasilane bateriami lub na akumulatorki przydatne w wielu sytuacjach. Latarki akumulatorowe jak i na baterie sprawdzą się na biwaku, podczas nocowania na łonie natury czy przeszukiwań ciemnych zakamarków, a także podczas awarii samochodu o zmroku czy w nocy, oraz w wielu innych sytuacjach.
Szeroka oferta latarek kompaktowych obejmuje produkty różnych producentów, zróżnicowane pod względem źródła zasilania, ilości lumenów, trybów pracy, oraz czasu świecenia.
Latarki kompaktowe dobrej jakości, obecnie wykonywane są z lekkich materiałów takich jak np aluminium. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo lataki kompaktowe popularnych firm Olight i Walther.

Latarka Olight wykonana jest zazwyczaj z aluminium lotniczego co przekłada się na jej wagę i komfort użytkowania. Latarka Olight to produkt wysokiej jakości o konstrukcji odpornej na wstrząsy.
Latarka akumulatorowa lub na baterie firmy Olight a także latarka Walther to jedne z popularniejszych latarek, o dużej trwałości i w zależności od modelu wodoodporne. Źródłem światła są diody ledowe, które zapewniają mocny strumień jasnego oświetlenia, o długości i mocy zależnego od wybranego trybu pracy. Latarka Walther podobnie jak Olight to solidna i trwała latarka akumulatorowa lub zasilana bateriami. Zasilanie za pomocą akumulatorków znacznie wydłuża czas pracy latarki kompaktowej.