Pokrowce, karabińczyki i dodatki

Pokrowce, karabińczyki i dodatki.

W tym dziale znajdą Państwo etui na nóż, na swój ulubiony scyzoryk, multitool czy jakikolwiek inny składany nóż. Pokrowce na noże dostępne są w różnych rozmiarach i wykonane są z różnych materiałów. Twój pokrowiec na nóż może być wykonany z wysokiej jakości czarnej lub zielonej cordury lub ze skóry w kolorze czarnym lub brązowym. Oferowane przez nas pokrowce na noże mają mocowanie do paska przy spodniach. Zapinane są zwykle na nap. Pokrowiec Leatherman jest dedykowany do konkretnego modelu multitoola, w opisie danego produktu znajdziemy wyszczególnione modele mulitooli pasujące dla danego pokrowca. Pozostałe etui na noże mają podane w opisach wymiary, co pozwoli nam dokonać właściwego wyboru.

Etui na nóż nie tylko zabezpiecza przed zniszczeniem nasz scyzoryk, ale także chroni nas przed zgubieniem go. Łatwo zgubić nóż nosząc go w obszernych kieszeniach lub rzucając gdzie popadnie, a potem gorączkowe poszukiwania....gdzie go położyłem...Pokrowiec na nóż przypięty do paska do spodni pozwoli uniknąć takich sytuacji.

Karabińczyki z kolei zapewniają możliwość szybkiego przypięcia lub odpięcia. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej mogą nam służyć latami. Posiadamy w sprzedaży karabińczyki cenionej i znanej amerykańskiej firmy Leatherman.