Torby i plecaki

Torby i plecaki dostępne w naszej ofercie to szeroki wybór różnych modeli o różnym przeznaczeniu. Znajdują to Państwo zarówno torby i plecaki myśliwskie jaki i torby podróżne, w różnych kolorach i kamuflażach i o różnej pojemności. Torby i plecaki to wygoda przenoszenia podręcznego ekwipunku czy innych bagaży. Znajdą Państwo w naszej ofercie klasyczne "kostki" popularne wśród młodzieży,  plecaki o różnej pojemności i różnych rodzajach kamuflaży cenione na wyprawach w góry i nie tylko, oraz szeroką ofertę torb podróżnych różnych firm.


Torba myśliwska przydatna każdemu miłośnikowi myślistwa a także przebywania na łonie natury wykonana z wytrzymałych materiałów, może posiadać tzw siedzisko, które po rozłożeniu zapewnia w miarę wygodne siedzenie i izolację od wilgotnego podłoża. Torby myśliwskie różnią się między sobą sposobami rozmieszczenia kieszeni, w które możemy schować dokumenty, termos, lornetkę czy amunicję.


Plecak myśliwski może zawierać dodatkowo wszyte odblaskowe elementy zapewniające widoczność podczas polowania. Podobnie jak torby tak i plecak myśliwski posiada w zależności od modelu różną ilość i rozmieszczenie kieszeni, to samo dotyczy plecaków nie dedykowanych typowo dla myśliwych. W naszej ofercie znajdą Państwo plecaki myśliwskie i nie tylko, firm Pentagon, MFH, Forsport, cechujące się wysoką jakością materiałów z których zostały uszyte oraz dbałością wykonania detali.


Torba podróżna to wybór pomiędzy klasyczną torbą a np torbą typu izraelka, która może pełnić także funkcję plecaka. Wybierając torbę podróżną dla siebie kierujemy się pojemnością jaką potrzebujemy, kolorem materiału który nam najbardziej odpowiada, oraz jakością materiału. Torba podróżna jest niezwykle wygodna i zapewnia bardziej komfortowe przewożenie bagażu niż plecak.

Chest Bag to z kolei możliwość przenoszenia w wygodny sposób dokumentów, telefonu, portfelu bez upychania ich po kieszeniach. Chest Bag'i dostępne są w różnych kolorach od klasycznej czerni poprzez coyote i zieleń.