Strzały

Strzały

W tej kategorii dostępne są strzały zarówno do łuków jak i strzały do kusz tzw. bełty.
Strzały do łuku dzielimy ze względu na materiał z jakiego są wykonane. Do mocnych łuków zalecamy strzały wykonane z aluminium oraz z włókna węglowego.
Strzały drewniane oraz z włókna szklanego to tańsza alternatywa polecana do słabszych łuków mniej odporna na zniszczenie niż strzały aluminiowe oraz z włókna węglowego.
Inny podział to strzały według długości dobierane do różnej wielkości łuków jak również do wysokości łucznika. Dodatkowo różnią się rodzajem oraz kształtem grotów.
Strzały drewniane i tarczowe wykonane z drewna oraz z włókna szklanego posiadają groty wykonane z tłoczonej blachy mocowane na stałe.
W ofercie sklepu znajduje się jeden rodzaj strzał z włókna szklanego z możliwością odkręcania pełnego stalowego grota: LINK
Strzały do łuku z włókna węglowego oraz strzały aluminiowe posiadają groty pełne stalowe z możliwością ich odkręcania w większości modeli.
Wszystkie oferowane bełty są wykonane z aluminium, różnią się długością oraz masą jednakże wszystkie posiadają możliwość wykręcania i wymiany grotów.
Do wszystkich bełtów i strzał z wykręcanymi grotami istnieje możliwość zastosowania grotów myśliwskich dostępnych w ofercie sklepu.