Akcesoria turystyczne

Akcesoria turystyczne to produkty przydatne w wielu sytuacjach, także tych codziennych, dedykowane nie tylko dla miłośników survivalu. W dziale akcesoria turystyczne znajdą Państwo apteczki osobiste, tabletki do uzdatniania wody, linki z paracordu, bransolety z paracordu, palniki, niezbędniki turystyczne, szeroki wybór portfeli oraz wiele innych produktów.


Apteczka osobista to wręcz obowiązkowy element wyposażenia podczas każdej wyprawy. W dalsze typowo survivalowe wyprawy warto się zaopatrzyć także w niezbędnik turystyczny, tabletki do uzdatniania wody, linki z paracordu.


Niezbędnik turystyczny to kompaktowy zestaw sztućców ze stali nierdzewnej wraz z menażką tworzący idealny zestaw na wyprawę survivalową. Do tego zestawu dołóżmy bransoletę z paracordu, która stanowi nie tylko element naszej stylizacji ale także może posłużyć do wielu zadań, długość linki w bransolecie to z reguły od 4 do 5 metrów w zależności od wybranego modelu.


Bransoleta z paracordu dostępna jest w wielu kolorach, od klasycznej czerni poprzez odcienie zieleni, szarości i coyote. Długość linki i jej średnica a także sposób zapinania może różnić się w zależności od wybranego modelu. W dziale akcesoria turystyczne znajdą Państwo także linki z paracordu w różnych kolorach, o różnej średnicy i długości.