Paralizatory elektryczne

Paralizatory elektryczne są bardzo skutecznymi narzędziami do obrony przed napastnikiem. Unieruchamiają one agresora na nawet kilkanaście minut za pomocą bardzo wysokiego napięcia elektrycznego, które razi układ mięśniowo-nerwowy, ale nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i daje możliwość ucieczki lub wezwania pomocy. Jednak w przeciwieństwie do gazów pieprzowych wymagają one bezpośredniego kontaktu z osobą atakującą.

Paralizatory elektryczne to małe narzędzia, które bez problemu można zmieścić w kieszeni, torebce, czy kaburze i nie wymagają one żadnych zezwoleń, dlatego stają się tak bardzo popularne.

W naszym sklepie znaleźć można paralizatory z latarką którą możemy oślepić napastnika przed porażeniem go, co w niektórych sytuacjach może być bardzo ważne i da nam przewagę podczas starcia.

W ofercie mamy również Paralizator wielofunkcyjny PHAZZER ENFORCER, który jest w stanie obezwładnić atakującego ładunkiem elektrycznym na odległość nawet 7,5m. Jeśli boimi się bezpośredniego kontaktu będzie to świetny wybór.

Występują też paralizatory z gazem pieprzowym mogące jeszcze skuteczniej obezwładnić osobę atakującą na niewielką odległość.

Paralizatory mogą też pełnić funkcję alarmu osobistego, co pomoże ściągnąć uwagę innych ludzi.

Paralizator pełni TYLKO funkcję obronną! Zabrania się używania go wobec osób starszych, chorych, dzieci oraz kobiet w ciąży!