OBRONA

Obrona - produkty prezentowane w tym dziale - gazy, oraz broń do obrony: pistolety gazowe RMG, pistolety i rewolwery RAM, a także paralizatory, odstraszacze, alarmy osobiste, pałki - to proste i bezpieczne dla użytkownika narzędzia do obrony o dużej skuteczności działania. Wszystkie te produkty dostępne są w sprzedaży wysyłkowej i nie wymagają dodatkowych pozwoleń na ich zakup jak i posiadanie.
Obrona osobista jest w dzisiejszych czasach bardzo istotna gdyż najczęściej możemy polegać jedynie na sobie samym. Dlatego warto zastanowić się nad własnym bezpieczeństwem zanim znajdziemy się w takiej sytuacji żeby nie stać się ofiarą.

Spośród oferowanych produktów w dziale obrona najbardziej popularne to:

1) Gazy obronne - oferowane na stronie bazują na czynniku biologocznym capsaicynie czyli roztworze na bazie pieprzu i papryki. Środek ten podrażnia drogi oddechowe oraz błonę śluzową obezwładniając napastnika na okres do 45 minut. Jest to jeden z bardziej popularnych środków do ocbrony osobistej.

2) Paralizatory elektryczne - urządzenia do obezwładniana za pomocą energii elektrycznej wykorzystujące wysokie napięcie oraz bezpieczny dla życia i zdrowia poziom natężenia prądu do 10 mA

3) Pistolety RAM - urządzenia pneumatyczne miotające kule gumowe, kule z proszkiem barwiącym oraz kule z pudrem pieprzowym obezwładniającym

4) Pistolety RMG - urządzenia przypominające broń do obrony z wmontowanym ręcznym miotaczem gazu

Obrona osobista to sprawa niezwykle ważna, poczucie bezpieczeństwa dla nas i naszych najbliższych jest niezwykle istotne, dlatego też warto posiadać w swoim domu, samochodzie itp narzędzia do obrony w postaci choćby gazu pieprzowego lub broń do obrony.