Kulki i gazy

Kulki i gazy ASG - amunicja do replik pistoletów i karabinków ASG oraz gazy do ich zasilania. Wysokiej jakości kulki do ASG w różnych masach oraz w pojemnikach o różnej pojemności.

Wybierając kulki do ASG bierzemy pod uwagę jakiej mocy replikę pistoletu lub karabinku ASG posiadamy. Masy kulek zaczynają się od 0,12 grama poprzez coraz cięższe. Kulki ASG mogą być wykonane z tworzyw sztucznych polimerowych i takie cieszą się największą popularnością. Dostępne są także kulki wykonane z aluminium. Ważne jest bezszwowe wykonanie kulek co przekłada się na celność wykonanego strzału. Pojemniki z kulkami ASG posiadają pojemności podane w ilości sztuk lub pojemność jest określona wagowo. W zależności od producenta oferowane są w butelkach, pudełkach, woreczkach. Zwolennicy ekologi znajdą w naszym sklepie  kulki z materiałów biodegradowalnych, które rozkładają się pod wpływem czynników atmosferycznych i wody.

Kulki i gazy ASG to podstawowe akcesoria użytkownika replik broni ASG.


Green gas ASG wykorzystywany jest do napełniania replik pistoletów ASG także tych posiadających system blow back. Gaz do ASG stanowi napęd do wystrzeliwania kulek. Green gas ASG może być stosowany w różnym zakresie temperatur. Pojemniki z gazem są dostępne w różnej pojemności. Każdy pojemnik gazu do ASG zawiera zawór zwrotny co powoduje zniwelowanie strat samego gazu podczas napełniania pistoletu ASG.

Dobrej jakości kulki i gazy ASG zapewniają przyjemność z użytkowania posiadanej broni ASG.