Części i magazynki

Części i magazynki

W kategorii części i magazynki dostępne są różnego rodzaju części do pistoletów oraz do karabinków.
Wśród części można znaleźć elementy eksploatacyjne takie jak sprężyny stalowe, sprężyny gazowe Vortex, uszczelki oraz śruby.
Części zamienne do pistoletu to między innymi przyrządy celownicze, dociążniki lufy, szybkozłączki oraz magazynki do wiatrówek krótkich oraz długich m.in.: magazynek do pistoletu, magazynek do rewolweru, magazynki na kapsuły CO2 połączone z kulkami itp.
Zużyty magazynek do pistoletu na kulki BB może doprowadzić do blokowania się kulek, dlatego warto monitorować stan tej cześci do pistoletu jaką jest właśnie magazynek. Ładując kulki BB zwracajmy uwagę na stan naprężenia sprężynki przytrzymującej kulki.

W dziale części i magazynki są dostępne magazynki do wielu wiatrówek krótkich, długich oraz rewolwerów, na kulki BB oraz śrut diabolo. Kupując tą część zamienną do pistoletu czy wiatrówki długiej zwróćmy uwagę na to, aby wybrać dedykowany do swojego modelu, a w przypadku wiatrówek długich zwróćmy dodatkowo uwagę na kaliber. Podobnie w przypadku wymiany sprężyn, dobieramy dedykowaną do danego modelu posiadającą odpowiednie dane techniczne spełniające wymogi naszej wiatrówki.

Naprawiając swoją wiatrówkę i poszukując części zamiennych znajdą tu Państwo min. uszczelki, tłoki, spusty i muszki do niektórych modeli wiatrówek długich.