Akcesoria

Akcesoria do ASG - ta kategoria zawiera szeroki wybór magazynków do replik pistoletów ASG, tarcz różnego rodzaju, a także szybkoładowaczy do kulek ASG.


Magazynek do ASG jest najczęściej i najszybciej zużywającą się częścią pistoletu ASG, przy jego częstym i co warto zaznaczyć prawidłowym użytkowaniu. Ze względu na dość dostępną cenę, zależną oczywiście od modelu pistoletu, magazynek do ASG traktowany jest często jako część wymienna.

Tarcza do ASG to podstawowe wyposażenie użytkownika pistoletu ASG. Zazwyczaj posiadają element wyłapujący kulki, może to być przykładowo żelowa tarcza, gdzie dość gruba warstwa żelu znajdująca się tuż za papierową tarczą kumuluje w sobie wystrzelone kulki. Inną popularną tarczą do ASG jest tzw kulochwyt z siatką wyłapującą przestrzelone przez tarczę kulki.

Akcesoria do ASG obejmują także szeroki wybór szybkoładowczy do kulek, które w znaczny sposób skracają czas ładowania magazynków do ASG co pozwala na efektywniejsze użytkowanie pistoletów ASG i zapewniają większą przyjemność ze strzelania.


Dla każdego użytkownika replik pistoletów czy strzelb ASG dział akcesoria ASG będzie ważnym przystankiem w jakimkolwiek sklepie militarnym gdzie zaopatrzy się w akcesoria niezbędne do użytkowania swojej repliki ASG.