Paski

Paski do spodni, parciane, skórzane, w różnych kolorach, z różnymi klamrami, często oprócz funkcji użytkowej jaką pełnią to także forma ozdoby naszych spodni czy spodenek.
Często poszukiwany w sklepach militarnych pas taktyczny stanowi bazę wyposażenia taktycznego. Zapewnia wygodne przenoszenie broni, ładownic i innych elementów niezbędnych na przykład podczas strzelania na strzelnicy. Pas taktyczny to także obowiązkowy element wyposażenia funkcjonariusza służb mundurowych czy pracownika ochrony.


Pas Defender bardzo popularny wśród służb mundurowych i nie tylko,klasyczny przykład pasa taktycznego zewnętrznego będącego bazą do zamocowania ładownic, broni itp. Pas Defender posiada trzypunktowy system zapinania klamry co pozwala na szybkie wypięcie jednocześnie zabezpiecza przed niekontrolowanym rozpięciem pasa. Wewnątrz pas Defender posiada system komórkowy dodatkowo stabilizujący mocowane ładownice itp.


Paski i pasy Helikon to nie tylko pasy taktyczne jak wspomniany Defender, ale także duży wybór pasków do spodni. Pasy Helikon to szeroki wybór pasków parcianych różniących się solidnymi metalowymi klamrami jak i kolorem.  Pas Helikon to dobre uzupełnienie ubioru dla miłośnika stylu militarnego.