FAJERWERKI

Fajerwerki - pirotechnika- materiały pirotechniczne wykorzystywane do celów widowiskowych lub sygnalizacyjnych. Zasada działania polega spalaniu się mieszaniny pirotechnicznej czego efektem mogą być rozmaite efekty wizualne jak i akustyczne.
Stosowanie różnych domieszek i komponentów ma wpływ na rodzaj efektu fajerwerków (kolor, kształt, długość palenia) a ich waga na wielkość efektu (kaliber, masa mieszaniny pirotechnicznej w produkcie)
Materiały pirotechniczne - wyroby dopuszczone do sprzedaży posiadają instrukcję obsługi w języku polskim, oznaczenie producenta, klasę wyrobu oraz certyfikat bezpieczeństwa CE.
Wszystkie produkty oferowane w tym dziale są dostępne dla osób pełnoletnich i nie wymagają dodatkowego pozwolenia na ich zakup.
Fajerwerki to także race pistoletowe dostępne w sklepie w innej kategorii jako akcesoria do broni alarmowej LINK.
W dziale znajdują się również produkty bez zawartości mieszaniny pirotechnicznej - tradycyjne pochodnie parafinowe.
W ofercie sklepu największy asortyment fajerwerków stanowią produkty wytworzone w Chinach. Kraj ten jest obecnie największym ich producentem na świecie.
Oprócz produktów chińskich oferujemy również wyroby włoskie i niemieckie takich producentów jak : Pirotecnika Manna, FDF, Zink

Pirotechnika z naszej oferty znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Najbardziej popularne to:
- oprawa imprez okolicznościowych (wesela, przyjęcia okazjonalne)
- odstraszanie ptactwa, zwierzyny leśnej
- urozmaicanie sesji fotograficznych
- strzelectwo ASG oraz paintball