Aktualności

Kup dowolną wiatrówkę PCP a pompkę dokupisz za 1 zł
Kup dowolną wiatrówkę PCP a pompkę dokupisz za 1 zł

Skorzystaj z promocyjnej oferty sprzedaży dowolnej wiatrówki PCP. Teraz do każdej zakupionej wiatrówki PCP o wartości powyżej 1999 zł brutto istnieje możliwość dokupienia pompki za 1 zł brutto. Warunkiem skorzystania jest złożenie zamówienia na...więcej »

Likwidacja ekspozycji odzieży
Likwidacja ekspozycji odzieży

Z dniem 26.10.2019 likwidujemy ekspozycję odzieży w naszym sklepie. Jej miejsce zastąpiła nowa gablota z wiatrówkami karabinkami. W związku z tym zakup przedmiotów z działów: Bluzy i polary , Koszule , Koszule T-Shirt , Kurtki , Spodenki ,...więcej »

Dostawa scyzoryków Victorinox
Dostawa scyzoryków Victorinox

Otrzymaliśmy nową dostawę szwajcarskich scyzoryków firmy Victorinox. Znajdują się w niej zarówno noże codziennego użytku domowego, scyzoryki o indywidualnych okładzinach jak i serie limitowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. LINK więcej »

Wyprzedaż odzieży
Wyprzedaż odzieży

Letnia obniżka cen oraz wyprzedaż odzieży. W przecenionych cenach znajdą Państwo polary, kurtki, spodnie, koszule oraz inne elementy garderoby. Oferta wyprzedażowa dotyczy wyłącznie asortymentu dostępnego na stanie w sklepie aż do wyczerpania...więcej »

Nowe ceny fajerwerków
Nowe ceny fajerwerków

Zachęcamy do zapoznania się z posezonową obniżką cen na produkty z działu fajerwerki. Szeroka gama petard, wyrzutni, wulkanów oraz  rakiet teraz dostępna w bardzo attrakcyjnych cenach. Zapraszamy więcej »

Nowa dostawa rewolwerów czarnoprochowych
Nowa dostawa rewolwerów czarnoprochowych

Otrzymaliśmy dostawę rewolwerów czarnoprochowych firmy Pietta. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą asortymentową. Gwarantujemy atrakcyjne ceny więcej »

Wysyłka i godziny otwarcia w grudniu 2018
Wysyłka i godziny otwarcia w grudniu 2018

Uprzejmie informujemy że zamówienia złożone do 26.12.2018 zostaną nadane 27.12.2018. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 27.12.2018 do 02.01.2019 zostaną wysłane 3 stycznia. W okresie od 27.12.2018 do 31.12.2018 salon firmowy w Ostrowie...więcej »

Black Friday
Black Friday

W piątek 23.11.2018 zapraszamy do zakupów fajerwerków. W tym dniu obowiązuje 20% rabaty na asortyment z działu Fajerwerki . Rabat dotyczy wszystkich produktów w tym dziale oprócz produktów w "promocji". W celu skorzystania z rabatu należy złożyć...więcej »

Promocja listopadowa
Promocja listopadowa

Teraz do każdej zakupionej wiatrówki w naszym sklepie w prezencie spiner obrotowy nr 4 (kod produktu 2.292) Spiner to uniwersalna strzelnica stanowiąca dodatkowy alternatywny dla tradycyjnych tarcz cel. Promocja dotyczy wszystkich wiatrówek z...więcej »