Rewolwer RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2

UMAREX

Rewolwer RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2

Promocja
549,00 zł 499,00 zł

Dane techniczne:

Ilość szyn montażowych: 2
Materiał korpusu: tworzywo sztuczne
Pojemność magazynka: 5 szt.
Szczerbinka: jest
Typ amunicji:
-kule pudrowe,
-kule pieprzowe,
-kule gumowe
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Zasilanie: CO2 12 gram
Długość całkowita: 331 mm
Waga: 773 gram
Kod producenta: 2.4718

dodatkowe informacje

Rewolwer RAM Umarex T4E HDR 68 kal. .68 CO2

Rewolwer T4E HDR 68 jest markerem RAM stworzonym z myślą o obronie domu i samoobronie. Ten potężny marker miotający kule o kalibrze 68" jest częścią linii produktów RAM (Real Action Markers) - pneumatycznych miotaczy CO2 dostępnych bez zezwoleń, które pozwalają na skuteczną obronę przy zachowaniu bezpiecznego dystansu kilkunastu metrów.

Rewolwer T4E HDR 68 jest produktem niemieckiego koncernu Umarex, lidera w europejskiej branży produkcji i dystrybucji wiatrówek, akcesoriów do samoobrony, replik airsoft oraz sprzętu outdoorowego. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w produkcji pistoletów i karabinów pneumatycznych, niemieccy konstruktorzy zaprojektowali niezawodne urządzenie do samoobrony, które nie wymaga pozwolenia ani rejestracji i jest dostępne dla każdej pełnoletniej osoby.

Umarex T4E HDR 68 CO2 to nowoczesny rewolwer o matowym polimerowym szkielecie, bębnie i lufie zewnętrznej, które imitują stal i zapewniają realistyczny wygląd. Wyróżnia się on wysokim blokiem lufy oraz antypoślizgową rękojeścią, dając pewny chwyt dla użytkowników różnych płci i wieku.

Umarex T4E HDR 68 jest wyposażony w standardowe szyny Picatinny 22 mm, umożliwiające montaż laserowego wskaźnika celu lub kolimatora. Posiada też funkcjonalny bezpiecznik spustowy, który zabezpiecza przed przypadkowym oddaniem strzału oraz wymusza prawidłowe ułożenie palca na języku spustowym. Mechaniczne przyrządy celownicze, takie jak muszka i szczerbina, mają niski profil i ułatwiają wyciąganie rewolweru z kabury. Obsługa jest intuicyjna dzięki mechanizmowi spustowemu DAO (Double Action Only), przeznaczonemu do dynamicznego oddawania strzałów, co jest szczególnie ważne w sytuacjach stresowych. Kule ładowane są do wyjmowanej 6-strzałowej wkładki, która działa tak samo jak klasyczny bębenek.

Rewolwer Umarex T4E HDR 68 jest napędzany 12-gramową kapsułą CO2, która jest montowana w rękojeści. Co ważne, w odróżnieniu od tradycyjnych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, ten model pozwala na przenoszenie kapsuły bez ograniczeń czasowych.

Umarex T4E HDR 68 posiada prosty mechanizm pozwalający na szybkie i łatwe strzelanie. Wystarczy delikatnie uderzyć wystające pokrętło na rękojeści, a uwolnienie gazu następuje automatycznie, co umożliwia natychmiastowe użycie pistoletu. Dzięki temu nie musimy martwić się o uszkodzenie zaworów i mamy pewność, że w sytuacji zagrożenia skorzystamy z pełnej kapsuły.

podobne produkty