Gaz obronny Perfecta Stop Attack Strumień 50 ml

UMAREX

Gaz obronny Perfecta Stop Attack Strumień 50 ml

25,00 zł

Produkt 18+ Przy zakupie niezbędne będzie potwierdzenie pełnoletności.

Dane techniczne:

Maks. zasięg [m]: 5
Pojemność [ml]: 50
Stężenie substancji drażniącej OC [%]: 10
Substancja drażniąca (aktywna): oleożywica, czyli kapsaicyna
Typ rozpylenia gazu: strumień
Masa [g]: 65
Producent: Umarex, Niemcy
Kod producenta: 2.1905

dodatkowe informacje

Gaz obronny Perfecta Stop Attack Strumień 50 ml

Perfecta Stop Attack strumień 50 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 5 metrów, który w formie skoncentrowanego strumienia uwalnia substancję czynną o 10% stężeniu kapsaicyny.

Ławy do przenoszenia
Perfecta Stop Attack to poręczny gaz pieprzowy o pojemności 50 ml, który łatwo przenosić w kieszeni lub damskiej torebce. 

Błyskawiczne działanie
Substancją czynną miotacza jest 10% roztwór OC, środka o skutecznym działaniu obezwładniającym. Gaz pieprzowy niemal natychmiastowo wywołuje silne pieczenie skóry, łzawienie oczu oraz podrażnienie dróg oddechowych.

Napastnik potraktowany gazem ma ograniczone pole widzenia, odczuwa duszności oraz intensywne pieczenie skóry co wywołuje dezorientację, podczas której nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań.

Średni czas działania gazu wynosi do 30 minut, co pozwala nam na bezpieczne oddalenie się oraz wezwanie pomocy. Perfecta Stop Attack jest skuteczny wobec osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

Bezpieczny dystans
Użycie miotacza jest proste i instynktowne, nie wymaga pozwolenia i przeszkolenia, warto jednak zapoznać się z jego obsługą wcześniej. W sytuacji zagrożenia należy wycelować miotacz w twarz napastnika oraz wcisnąć przycisk.

Miotacz za pośrednictwem dyszy wyrzuca skoncentrowany strumień gazu pieprzowego na dystans około 5 m, dzięki czemu gaz zapewnia skuteczną obronę z bezpiecznej odległości.

Gaz w formie strumienia jest mniej podatny na wiatr i deszcz, ma większy zasięg i może być używany w sposób precyzyjny.

podobne produkty