Wiatrówka pistolet WALTHER PPK/S CLASSIC

Wiatrówka pistolet WALTHER PPK/S CLASSIC

459,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- system Blow-Back - ruchomy zamek przy strzale
- prędkość początkowa: 110 m/s
- gładka lufa
- wymiary: 150 x 130 mm (bez tłumika)
- waga: 500 g
- 15-strzałowy
- kaliber: 4,5 mm BB (4,46 mm)
- metalowa konstrukcja
- metalowa atrapa tłumika (bez efektu wyciszenia)

dodatkowe informacje

Wiatrówka - Pistolet WALTHER PPK/S CLASSIC

Walther PPK/S to replika kultowego pistoletu WALTHER PPK (Polizei Pistole Kurz - Krótki Pistolet Policyjny). Pistolet pneumatyczny Walther PPK/S jest wierną kopią palnej wersji Walthera PPK, filmowej broni Jamesa Bonda.

Limitowana wersja popularnej repliki na CO2  wzbogacona o metalową atrapę tłumika oraz okładki w kolorze kości słoniowej.
Prawdziwy agent powinien działać bez pozostawiania po sobie śladów, dlatego dyskretny pistolet z tłumikiem wyciszającym huk wystrzału to jego wybór. Nikt postronny nie usłyszy, że w jego pobliżu właśnie padł strzał - dzięki zamontowanemu na pistolecie tłumikowi. Oczywiście agent z klasą nie może rezygnować z luksusowej aparycji każdego gadżetu - w tym pistoletu. Dlatego jest on wyposażony w okładziny rękojeści w kolorze kości słoniowej. W komplecie są także czarne okładki rękojeści.

W odróżnieniu od standardowej wersji, ten model posiada przedłużaną lufę ukrytą w tłumiku, dzięki temu pistolet jest mocniejszy i celniejszy.

Walther PPK/S - proste i wygodne rozwiązania techniczne połączone z niemiecką jakością i precyzją wykonania. Nawet zawodowcy potwierdzają, że jest on niezastąpiony podczas nauki strzelania i treningu.

ZASILANIE. Zasilająca pistolet kapsuła z gazem CO2 mieści się w rękojeści. Montujemy ją po uprzednim zdjęciu nakładek. Gaz służy nie tylko do strzelania, jest też zużywany podczas przeładowania zamka. Prędkość początkowa kulki to ok. 110 m/s.

ŁADOWANIE. Magazynek załadowany piętnastoma kulkami o kalibrze 4.5 mm wsuwa się w rękojeść. Następnie, jako że PPK/s to broń bez samonapinania (to akurat drobna rozbieżność w stosunku do oryginału), należy odciągnąć zamek - napinając zarazem kurek - i spuścić go swobodnie.

STRZELANIE. Strzał... i jedna z najmilszych niespodzianek – Walther PPK/s jest wyposażony w system Blow-Back, który po strzale odrzuca do tyłu zamek i przeładowuje broń, napinając przy tym kurek. Z uwagi na masę zamka odrzut jest dużo silniejszy, niż można by się spodziewać. Zamek porusza się tak szybko, że liczba zastrzałów zależy jedynie od tego, jak prędko możemy naciskać spust. 15 sztuk amunicji można wysłać do celu nawet w ciągu 3 - 4 sekund, jeśli tylko strzelcowi uda się opanować pistolet.


Z Walthera PPK/S można strzelać z napinacza spustu poprzez przeładowanie pistoletu zamkiem lub odciągnięcie kurka.

Pistolet jest wyposażony w zewnętrzny bezpiecznik chroniący przed niekontrolowanym wystrzałem.

podobne produkty