Wiatrówka pistolet Umarex Legends Makarov 4,5 mm BB

UMAREX

Wiatrówka pistolet Umarex Legends Makarov 4,5 mm BB

369,00 zł

Dane techniczne:

- kaliber: 4,46 mm (kulki stalowe BB)
- typ śrutu: kulka stalowa BB (4,46mm)
- metalowy wymienny magazynek
- zasilanie - kapsuła CO2 12 gram
- około 70 strzałów z jednej kapsuły
- pojemność magazynka: 18 szt.
- prędkość początkowa: 120 m/s
- system: Double Action/Single Action
- bezpiecznik
- waga: 700 gram
- długość: 160 mm
- długość lufy: 90 mm
- oryginalne oznaczenia licencyjne "MAKAROV"
- metalowa budowa

W zestawie znajduje się:

- zestaw tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie stalowych kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Umarex Legends Makarov

Legends Makarov 4.5 mm BB CO2 to kompaktowa i metalowa replika pistoletu Makarova. Wiatrówka charakteryzuje się wysokim poziomem wykończenia, z metalu wykonano niemal całą konstrukcję (oprócz rękojeści). Pistolet ma metalową budowę o wadze zbliżonej do oryginału (685 g), kratkowany chwyt, płynnie działający mechanizm spustu SA i metalowy zaczep na zabezpieczenie łańcucha. Okładziny rękojeści z polimeru, które imitują pierwotny bakelit, posiadają delikatne kratkowanie, co zapobiega ślizganiu się wiatrówki w dłoni podczas strzałów.

Wiatrówka Legends Makarov 4,5 mm BB CO2 zwraca uwagę dbałością o detale, takie jak metalowy zaczep na rękojeści, który w oryginale służy do mocowania linki zabezpieczającej. Wiatrówka ma ruchomy zamek i możliwość częściowego rozkładania, co pozwala na naukę i strzelanie precyzyjne. Zewnętrzne oznaczenia na wiatrówce są licencjonowane i odtwarzają oryginalne oznaczenia Makarov. Wszystko to sprawia, że Legends Makarov 4,5 mm BB CO2 jest wierną repliką broni palnej i idealną dla pasjonatów broni i militariów.

Wiatrówka Legends Makarov 4,5 mm BB CO2 jest napędzana kapsułą CO2 o pojemności 12 g, którą umieszcza się pod okładziną rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla umożliwia strzelanie śrutem o prędkości do 120 m/s na odległość do 15 m. Wiatrówka może oddać około 60 celnych strzałów, jednak ta liczba jest zależna od warunków atmosferycznych, trybu strzelania i konserwacji broni. Należy pamiętać, że kapsuła może pozostać w wiatrówce maksymalnie 48 godzin. Wymiana kapsuły jest łatwa i wymaga jedynie odkręcenia okładziny. W magazynku na 20 śrutów BB's 4,46 mm, znajdującym się w rękojeści, idealnie sprawdzą się one podczas rekreacyjnego strzelania do ruchomych celów.

W wiatrówce jest zamontowany magazynek z możliwością zablokowania go w dolnym położeniu, umożliwiający ładowanie śrutu bezpośrednio z pojemnika za pomocą metody grawitacyjnej. Śruty BB są wytrzymałe i nie ulegają odkształceniom, co pozwala na bezpieczne ich ładowanie do magazynków o dużej pojemności.

Pistolet posiada również mechanizm spustowy DA (double action), który pozwala na strzelanie tylko przy użyciu samonapinania.

Prosta i instynktowna obsługa to główne zalety pistoletu Legends Makarov 4,5 mm BB CO2. Idealnie nadaje się dla początkujących w strzelectwie pneumatycznym. Można bezpiecznie zablokować mechanizm spustowy przy przenoszeniu lub przechowywaniu, poprzez lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy.

podobne produkty