Strzelnica biathlonowa reaktywna 5 celów West Snipe
179,00 zł
Dane techniczne:
Rodzaj: kulochwyt reaktywny Liczba celów: 5 Materiał: metal Mechanizm: reaktywny Przeznaczenie: trening strzelecki, wiatrówki, strzelectwo rekreacyjne Wymiary: 28 x 15,5 x 13 cm
dodatkowe informacje
Strzelnica biathlonowa reaktywna 5 celów West Snipe
WESTSNIPE Biathlon z 5 celami to reaktywny cel strzelecki przeznaczony do treningu z wiatrówek. Konstrukcja pozwala urozmaicić ćwiczenia celności i prowadzić kolejne próby bez konieczności każdorazowej wymiany tradycyjnej tarczy papierowej.
Model wyposażono w pięć niezależnych celów, dzięki którym można prowadzić trening w formie kolejnych trafień. Reaktywna konstrukcja zapewnia czytelną informację zwrotną - trafienie w cel powoduje zmianę jego położenia, dzięki czemu rezultat strzału jest łatwy do zauważenia bez podchodzenia do urządzenia.
Układ pięciu celów nawiązuje do treningu typu biathlon, pozwalając ćwiczyć powtarzalność, koncentrację oraz szybkie przenoszenie punktu celowania pomiędzy kolejnymi elementami.
Konstrukcję wykonano z metalu, co zapewnia odpowiednią trwałość i możliwość wielokrotnego użytkowania. Kompaktowe wymiary ułatwiają ustawienie urządzenia na stanowisku strzeleckim oraz jego transport i przechowywanie.
WESTSNIPE Biathlon 5 sprawdzi się podczas rekreacyjnego strzelania, ćwiczeń celności oraz treningu sportowego z wiatrówką, pod warunkiem stosowania sprzętu i śrutu zgodnego z przeznaczeniem produktu.