Pompka do ładownia wiatrówek PCP Hatsan

HATSAN

Pompka do ładownia wiatrówek PCP Hatsan

599,00 zł

Dane techniczne:

- ciśnienie robocze: 200 bar
- kolor: czarny
- waga: 3080 gram
- producent: Hatsan Turcja

dodatkowe informacje

Pompka do ładownia wiatrówek PCP Hatsan

Pompka firmy Hatsan do wiatrówek pneumatycznych PCP (Pre-Charged Pneumatic) z odpowietrznikiem i filtrem wilgoci i kurzu umieszczonym w rękojeści.
Do ręcznego napełniania powietrzem kartuszy PCP.

Z pompki należy korzystać w miejscach o niskiej wilgotności. Po każdym pompowaniu należy zastosować 15 minutową przerwę dla ostygnięcia pompki.
W celu usunięcia nadmiaru gorącego powietrza luzujemy zawór ciśnieniowy znajdujący się w dolnej części urządzenia. Czynność ta pozwala również usunąć nadmiar wilgoci znajdującej się wewnątrz pompki.

Ergonomiczna rączka chwytu wykonana została z teksturowanego polimeru w kolorze czarnym.

Filtr cząsteczkowy znajduję się w rękojeści pompki. Usuwa on wilgoć z pobranego powietrza oraz chroni przed dostaniem się kurzu i drobnych zanieczyszczeń do kartusza.

Odkręcany wężyk wysokociśnieniowy o długości około 50 cm umożliwia wygodne napełnienie kartusza wiatrówki.
Przed pompowaniem należy wkręcić w wężyk pompki odpowiednią końcówkę do przetaczania powietrza odpowiednią do danego modelu wiatrówki PCP. Końcówki te zawsze znajdują się na wyposażeniu wraz z karabinkiem.

Urządzenie wyposażono w precyzyjny manometr z podziałką od 0 do 300 bar oraz zawór odpowietrzający pozwalający napełnić cylinder wiatrówki jak i bezpiecznie odłączyć napełniony kartusz od pompki.

Przed odłączeniem pompki od kartusza należy każdorazowo luzować zawór ciśnieniowy . Nie wykonanie procedury luzowania może skutkować uszkodzeniem uszczelek oraz skaleczeniem ładującego. Stabilna podstawa pompki ułatwia bezpieczne użytkowanie pompki podczas pracy.

 

podobne produkty