Łuk bloczkowy Little Dino 25 lb 78 cm

Łuk bloczkowy Little Dino 25 lb 78 cm

159,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- typ łuku: bloczkowy
- waga: 0,92 kg
- długość: 31 - 1/2 cali
- długość cięciwy: 21-3/4 cal
- długość naciągu: 20 cal
- siła naciągu: 25 Ibs
- prędkość: 33,5 m/s

dodatkowe informacje

Łuk bloczkowy Little Dino 25 lb 78 cm


 

Nowoczesny i solidny łuk bloczkowy, przystosowany do strzelania sportowego, idealny do konkurencji FS (Field shooting). Układ bloczków znacznie ułatwia naciąganie cięciwy, dlatego producenci zastosować przy konstruowaniu ramion urządzenia zastosowali twardsze materiały.

Majdan odlano z aluminium. Uchwyt jest chropowaty, co znacznie poprawia chwytność łuku i jego stabilność w ręce. Ramiona wykonano z włókna szklanego o wysokim współczynniku elastyczności. Ramiona i majdan pokryto specjalną powłoką epoksydową.

Wykonaną z grubego zwoju cięciwę zabezpieczono owijką przed przetarciem w miejscu kontaktu ze strzałą oraz na pętlach łączących ją ze stalowymi linkami prowadzącymi. W tylnej części majdanu znajduje się pręt pełniący funkcję prowadnicy dla linek wspomagających.

Little Dino ma niewielka wagę i dlatego nadaje się również dla początkujących strzelców, którzy chcą opanować sztukę posługiwania się łukiem bloczkowym. Jednak dość duża siła naciągu i prędkość początkowa sprawia, że jest to urządzenie przeznaczone dla młodzieży lub osoby dorosłej o krótkich ramionach i małej dłoni.

podobne produkty