Pióro gazowe pieprzowe UZI 15 ml

Pióro gazowe pieprzowe UZI 15 ml

19,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Pojemność: 15 ml
Wysokość pojemnika: 145 mm
Średnica pojemnika: 15 mm
Skuteczny zasięg: do 4 metrów.
Producent: UZI, USA

dodatkowe informacje

Pióro gazowe pieprzowe UZI 15 ml

Gaz pieprzowy znanej firmy UZI pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych. Zawiera 15% środka drażniącego OC (oleoresin capsicum czyli kapsaicynę alkalidową), a także barwnik pozwalający na późniejszą identyfikację napastnika. Dzięki dużej zawartości OC gaz pieprzowy działa natychmiastowo i długotrwale. Pojemnik posiada blokadę niekontrolowanego rozpylenia.

Sposób użycia: przekręcić czerwony zawór do pozycji, w której będzie widoczny otwór wylotowy; w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać w okolicach twarzy napastnika z odległości nie większej niż 4 metry. Aby przerwać należy zwolnić nacisk. Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut wywołując silną reakcją alergopodobną, łzawienie oraz zaczerwienienie skóry, a także silne pieczenie śluzówek.
Gaz pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczny dla środowiska naturalnego.

UWAGA!!!
Użycie na własną odpowiedzialność tylko w przypadku obrony koniecznej. W przypadku niewłaściwego użycia natychmiast spłukać dużą ilością tłustego płynu, np. mleka.

Zawartość pojemnika pod ciśnieniem jest łatwopalna! Pojemnik pod ciśnieniem – nie zgniatać, nie dziurawić, nie wrzucać do ognia, chronić przed długotrwałym działaniem promieni słonecznych i temperaturą powyżej 50 st. C. nawet po opróżnieniu.

Chronić przed dziećmi!
Przetestować po zakupie rozpylając przez ok. 1/2 sekundy. Sprawność mechanizmu testować co 90 dni.
Zawartość pojemnika pozwala na ciągły strumień o czasie trwania ok. 4 sekund.
Gaz dostępny jest bez zezwolenia.

podobne produkty