Wiatrówka karabinek Gamo CF 30 kal. 4,5 mm

Wiatrówka karabinek Gamo CF 30 kal. 4,5 mm

695,20 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Model: CF 30
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Energia kinetyczna: poniżej 17J
Długość całkowita: 1100mm
Długość lufy: 480 mm
Prędkość: 305 m/s
Waga: 2,9kg
Producent: Gamo, Hiszpania

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek z dolnym naciągiem Gamo CF 30 4,5 mm

Wiatrówka ze stałą, gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm długą na niemal pół metra! Zastosowano dźwignię dolnego naciągu, co korzystnie wpłynęło na celność ale i na wygodę samego napinania. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie wysuwanego do góry portu ładowania śrutu - gdy sprężyna jest już napięta port jest otwierany poprzez wysunięcie i śrut jest ładowany do portu. Jego prędkość początkowa to 305 m/s!Bezpieczeństwo strzelania gwarantuje blokada spustu - jej nastawna dźwignia znajduje się wewnątrz kabłąka przed językiem spustowym. W pozycji zabezpieczonej dźwignia ta uniemożliwia wygodne położenie palca na języku spustowym, a nawet świadome jego ściągnięcie nie spowoduje strzału. (osłony spustu) tuż

Wiatrówka posiada otwarte, mechaniczne przyrządy celownicze wyposażone w światłowodowe pręciki: czerwony w muszce oraz dwa zielone w szczerbince - regulowanej w pionie i poziomie. Zamontowanie celownika optycznego lub kolimatorowego jest możliwe dzięki szynie montażowej standardu 11 mm znajdującej się na grzbiecie komory sprężania.

Karabin posiada jednoczęściową osadę wykonaną z drewna bukowego. Chwyt pistoletowy został elegancko ryflowany, co oprócz korzystnych wrażeń estetycznych zabezpiecza przed ślizganiem się karabinka w dłoniach.
Kolba typu Monte Carlo posiada lekko wyniesioną bakę (poduszkę policzkową) oraz miękką, wentylowaną stopkę. Pozwalają one lepiej i wygodniej złożyć się do strzału.

podobne produkty