Wiatrówka karabinek Crosman Phantom kal. 4,5 mm

Wiatrówka karabinek Crosman Phantom kal. 4,5 mm

399,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Lufa gwintowana
Prędkość początkowa: 290 m/s
Długość całkowita: 1130 mm
Długość lufy: 475 mm
Waga: 2,73 kg
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J
Producent: Crosman, USA

W zestawie znajduje się:


- wiatrówka gwintowana Crosman Phantom kal. 4,5 mm
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 50 tarcz tekturowych
- 12 miesięczna gwarancja wraz z instrukcją obsługi

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek Crosman  Phantom kal. 4,5 mm

Silna, klasycznie łamana wiatrówka amerykańskiej firmy Crosman.

Przy spuście umieszczono łatwo dostępny bezpiecznik, zapobiegający oddaniu niekontrolowanego wystrzału. Jeden ruch palca wystarczy, aby bezpiecznik został odblokowany. Precyzyjnie wykonana gwintowana lufa z najlepszych stali gwarantuje celność i wytrzymałość.

Kolbę wykonano z wysokoudarowego tworzywa syntetycznego identycznego z materiałem zytel. Takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć ilość czasu poświęcanego na konserwację łoża oraz zerwać z tradycyjnym wizerunkiem wiatrówek stylizowanych na broń myśliwską. Samo łoże zostało ciekawie i ergonomicznie zaprojektowane specjalnie dla wiatrówek o łamanej lufie. Dodatkową zaletą jest miękka, gumowa stopka.

W regulowanych przyrządach celowniczych (muszka, szczerbinka) wykorzystano nowoczesną technologię światłowodową. Pozwala ona na łatwe celowanie nawet przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych. 

Wiatrówka posiada podwójnie regulowany spust i jego blokadę. Szyna montażowa 11 mm z otworem pod kołek stopujący lunetę znajduje się na cylindrze.

Wiatrówka jest lekka i bardzo poręczna, a przy swojej wytrzymałości na uszkodzenia może służyć jako narzędzie edukacji strzeleckiej dla najmłodszego pokolenia.

 

podobne produkty