Luneta pistoletowa Umarex 2x20 czarna

UMAREX

Luneta pistoletowa Umarex 2x20 czarna

249,00 zł

Dane techniczne:

Liniowe pole widzenia na 100 m: 7,5m
Odległość od oka: 650mm
Powiększenie: x2
Typ krzyża celowniczego (siatki):Duplex
Typ wieżyczek: zakryte
Zastosowanie (przeznaczenie): wiatrówki pneumatyczne
Długość całkowita: 220mm
Masa: 264g
Średnica obiektywu: 20mm
Elementy zestawu lunety: montaż
Symbol dostawcy: 2.1519

dodatkowe informacje

Luneta pistoletowa Umarex 2x20 czarna

Umarex 2 × 20 to zwarty celownik optyczny o powiększeniu 2×, stworzony specjalnie dla bezodrzutowych pistoletów, rewolwerów i replik ASG.

Celownik charakteryzuje się lekką konstrukcją, dzięki jednoczęściowej tubie wykonanej z anodowanego aluminium. Dodatkowo, dzięki uszczelnieniu i wypełnieniu lunety suchym azotem, optyka nie paruje i jest odporna na warunki atmosferyczne.

Luneta Umarex 2 × 20 oferuje powiększenie 2× oraz niskoprofilowy obiektyw o średnicy 20 mm, co czyni ją idealnym wyborem dla krótkich wiatrówek PCA i PCP.

Dzięki zastosowaniu wielowarstwowej powłoki antyrefleksyjnej o szafirowym odcieniu, obraz w celowniku jest bardzo jasny i ostry, co pozwala na skuteczne strzelanie nawet w słabszym oświetleniu. Regulacja ostrości jest możliwa poprzez pierścień na okularze.

Wysoka wartość odległości okularu od oka (optymalna ok. 650 mm) zapewnia czysty i ostry obraz dopiero przy złożeniu się do strzału.

Celownik Umarex 2 × 20 posiada uniwersalną siatkę celowniczą 8 (tak zwany Duplex), składającą się z 4 grubych ramion, które przechodzą w cienkie, włosowate linie w środkowej części.

Ten rodzaj siatki celowniczej jest bardzo popularny, ponieważ pozwala na szybkie i precyzyjne strzelanie w różnych warunkach oświetlenia. Siatkę celowniczą możemy regulować za pomocą krytych bębnów o wartości kliku 0,7 mm/10 m. Luneta ma stałą paralaksę ustawioną na dystansie 10 m.

W zestawie z lunetą otrzymujemy niskie pierścienie montażowe na szynę 22 mm.

Uwaga!
Luneta jest przeznaczona wyłącznie do wiatrówek lub replik pozbawionych odrzutu.

podobne produkty