Luneta pistoletowa Umarex 2x20 czarna

UMAREX

Luneta pistoletowa Umarex 2x20 czarna

230,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Liniowe pole widzenia na 100 m: 7,5m
Odległość od oka: 650mm
Powiększenie: x2
Typ krzyża celowniczego (siatki):Duplex
Typ wieżyczek: zakryte
Zastosowanie (przeznaczenie): wiatrówki pneumatyczne
Długość całkowita: 220mm
Masa: 264g
Średnica obiektywu: 20mm
Elementy zestawu lunety: montaż
Symbol dostawcy: 2.1519

dodatkowe informacje

Luneta pistoletowa Umarex 2x20 czarna

Umarex 2 × 20 to kompaktowy celownik optyczny o 2× powiększeniu, dedykowany do bezodrzutowych pistoletów i rewolwerów wiatrówkowych oraz replik asg.

Lekka konstrukcja
Celownik ma jednoczęściowy tubus wykonany z anodowanego aluminium. Dzięki uszczelnieniu i wypełnieniu lunety suchym azotem optyka nie paruje i jest odporna na warunki atmosferyczne.

Luneta Umarex 2 × 20 ma 2× powiększenie oraz niskoprofilowy obiektyw 20 mm, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w roli celownika do krótkiej wiatrówki PCA, PCP. 

Wysoka jakość obrazu
Soczewki pokryto wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną o szafirowym odcieniu, która poprawia transmisję światła i zapewnia jasny, ostry obraz celu, dzięki czemu luneta sprawdzi się podczas strzelania przy słabszym oświetleniu.

Na okularze znajduje się pierścień do niezależnej regulacji ostrości. Optyka ma wysoki wartość odległości okularu od oka (optymalna ok. 650 mm), dlatego ostry i czysty obraz widzimy dopiero po złożeniu do strzału.

Siatka celownicza typu 8
W celowniku Umarex 2 × 20 zastosowano uniwersalną siatkę celowniczą 8 (potocznie Duplex) składającą się z 4 grubych ramion, w środku przechodzących w cienkie włosowate linie.

Jest to jeden z najbardziej popularnych krzyży, ponieważ pozwala zarówno na precyzyjne, jak i szybkie strzelanie w różnych warunkach oświetlenia. Regulacji siatki dokonujemy za pomocą krytych bębnów o wartości kliku 0,7 mm/10 m. Luneta ma stałą paralaksę ustawioną na dystansie 10 m.

Montaż w zestawie
Wraz z lunetą otrzymujemy niskie pierścienie montażowe na szynę 22 mm.

Uwaga! Luneta przeznaczona jest wyłącznie do wiatrówek/ replik pozbawionych odrzutu.

podobne produkty