Wiatrówka karabinek Crosman Remington Summit kal. 4,5 mm luneta 3-9x40 MD

Wiatrówka karabinek Crosman Remington Summit kal. 4,5 mm luneta 3-9x40 MD

699,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Model: Summit
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Lufa gwintowana
Prędkość początkowa: 305 m/s
Energia: poniżej 17Jouli
Długość całkowita: 114,3 cm
Długość lufy: 48,4 cm
Masa: 3,53 kg (bez celownika optycznego)
Łoże: typu Ambi, drewno "Hardwood"
Mechanizm spustowy: dwustopniowy
Mechanizm bezpiecznika: samoczynny, przed spustem
Producent: Crosman-Remington
Gwarancja: 12 miesięcy

W zestawie znajduje się:

- luneta celownicza Center Point 3-9x40 Mil Dot z regulacją paralaksy
- montaż jednoczęściowy do lunety
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 20 tarcz tekturowych

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek Crosman Remington Summit kal. 4,5 mm w komplecie z lunetą 3-9x40 MIL DOT

Najnowszy produkt kooperacji amerykańskiego lidera na rynku wiatrówek Crosmana oraz znanego producenta długiej broni palnej Remingtona nareszcie w Polsce.

W tej wiatrówce połączono sprawdzoną technologię sprężynowych karabinków pneumatycznych Crosmana oraz tradycyjny design sztucerów myśliwskich Remingtona.
Dzięki zastosowaniu silnych sprężyn i odpowiednio dobranych ciężarków po raz kolejny udało się zbliżyć do maksymalnie dopuszczalnej prędkości początkowej 305 m/s. Dobre skupienie i duża powtarzalność trafień powoduje, ze strzelcy średniozaawansowani będą mogli znaleźć jeszcze jedną atrakcyjną pozycję na średniej półce cenowej.

Na uwagę zwraca eleganckie wykonanie łoża typu Ambi (uniwersalnego dla strzelców prawo i leworęcznych) z drewna imitującego amerykański orzech. Łoże jest lakierowane i elegancko ryflowane w miejscach chwytów, co nadaje mu nie tylko walor estetyczny, lecz przede wszystkim użytkowy, gdyż skutecznie zabezpiecza przed ślizganiem się. Profilowana kolba zakończona jest miękką stopką idealnie dopasowującą się do anatomii strzelca.

W komplecie znajduje się celownik optyczny Center Point o powiększeniu od 3 do 9 razy, średnicy obiektywu 40 mm i popularnym w Stanach krzyżu typu Mil-Dot. Celownik posiada wysokie i bardzo wygodne w obsłudze wieże regulacyjne o przesunięciu 1/2 MOA oraz regulację paralaksy i pierścień korekcji wady wzroku. Celownik wykonany z jednego kawałka aluminium, wykończonego matowo osadzono na średnim montażu jednoczęściowym.

 

podobne produkty