Łuk bloczkowy Cobra Protex czarny 55 lb

POELANG

Łuk bloczkowy Cobra Protex czarny 55 lb

529,00 zł

Dane techniczne:

Wersja RH - dla osób praworęcznych.
Siła naciągu: regulowana trójstopniowa
Maksymalna siła naciągu: 55 lbs
Długość naciągu: 29"
Waga: 2,15kg
Majdan: Aluminium
Ramiona: włókno szklane
Kolor: czarny
Producent: Poe Lang
Do łuku zalecamy obowiązkowo zakupić ochraniacz przedramienia, a dla zwiększenia celności sugerujemy również rozważenie spustu Poe Lang.

W zestawie znajduje się:

- typowy celownik łuczniczy, dwu pinowy
- stabilizator cięciwy
- klucze imbusowe do montażu

dodatkowe informacje

Łuk bloczkowy Cobra Protex czarny 55 lb

Łuk bloczkowy Cobra Protex o regulowanej sile naciągu do 55 lbs polecany jest zaawansowanym strzelcom. Z uwagi na sporą moc i idący za tym zasięg, jest propozycją dla osób dorosłych. 

Ramiona zostały wykonane z mocnego włókna szklanego, odpornego na odkształcenia, gwarantującego dobry naciąg cięciwy nawet po oddaniu wielu strzałów.

Majdan został odlany z aluminium hartowanego i jest dobrze wyprofilowany. Specjalna chropowata powierzchnia zapewnia pewny chwyt podczas strzelania. Majdan występuje w dwóch wersjach RH - dla praworęcznych oraz LH dla leworęcznych. Cięciwa posiada wzmocnienia w miejscach mocowania oraz naciągania. Dzięki wykorzystaniu mimośrodu osiągnięto łuk o dużej sile wyrzutu, nieosiągalnej dla klasycznych łuków. Bloczki posiadają trójstopniową możliwość regulacji siły naciągu 

Do łuków bloczkowych o dużej sile naciągu najbezpieczniej stosować strzały o promieniu aluminiowym, lub carbonowe. Nie stosować strzał drewnianych.

podobne produkty