Pistolet hukowy ROHM RG-300 Nikiel kal. 6mm

Pistolet hukowy ROHM RG-300 Nikiel kal. 6mm

399,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

waga: 465g
długość: 144mm
bezpiecznik: trójpozycyjny (zabezpieczony, przesuw magazynka, odbezpieczony)
kaliber: 6mm flobert
mechanizm spustowy: double action only
pojemność magazynka: 10 strzałów
chowany szpikulec w rękojeści do rozładowania magazynka
kolor: nikiel

dodatkowe informacje

Pistolet alarmowy ROHM RG-300 Nikiel kal. 6mm


Broń hukowa marki Röhm to nowość w naszej ofercie. Model RG300 to precyzyjnie wykończony kompaktowy pistolet hukowy z 10-strzałowym magazynkiem. Wszelkie wyroby marki Röhm cechuje legendarna trwałość i niezawodność.

Model RG300 występuje w dwóch wariantach kolorystycznych - czarny i nikiel. Obie wersje mają takie same parametry techniczne i okładki rękojeści z trwałego kompozytu z charakterystyczną rzeźbą drewna orzechowego.

Pistolet jest 10-strzałowy, magazynek sztabowy ma zabezpieczenie, które umożliwia przechowywanie załadowanego magazynka np. w kieszeni bez obawy, że wylecą z niego naboje. Bezpiecznik ma funkcję przesuwu magazynka, bez oddawania strzału, więc jeśli z jakiegoś powodu chcemy wysunąć magazynek, to możemy to zrobić bez oddania strzału.

Szpikulec chowany w rękojeści pozwala na łatwe rozładowanie naboi po ich wystrzeleniu. Wystrzelone naboje mają bowiem tendencję do blokowania się w swojej komorze w magazynku. Szpikulec szybko poradzi sobie jednak z każdym zakleszczonym po wystrzale nabojem

podobne produkty