Wiatrówka karabinek Diana 54 Air King T06 4,5mm

Wiatrówka karabinek Diana 54 Air King T06 4,5mm

2 955,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- kaliber: 4.5 mm
- lufa: gwintowana
- prędkość początkowa: 265 m/s
- waga: 4.6 kg
- długość całkowita: 113 cm
- długość lufy: 44 cm
- kolba: bukowa
- spust: T06
- blokada spustu

W zestawie znajduje się:

- wiatrówka gwintowana Diana 54 Air King T06 4,5mm
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 50 tarcz tekturowych
- 24 miesięczna gwarancja wraz z instrukcją obsługi

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek Diana 54 Air King T06 4,5mm


Diana 54 Air King to wiatrówka z unikalnym, systemem anty odrzutu. Uderzenie przy strzale nie jest przenoszone na kolbę, tylko tłumione wewnątrz systemu karabinka, pozwalając na oddanie bardzo celnego strzału. Dodatkowo system stałej lufy w połączeniu z bocznym naciągiem wyklucza powstawanie luzów przy częstym i długotrwałym użytkowaniu, gwarantując niezawodność przez wiele lat. Doskonała do precyzyjnego strzelania w tarcze z otwartych przyrządów celowniczych.

Opatentowany przez Dianę spust T06 umożliwia regulację miękkości i długości drogi. Szczerbinka z pełną regulacją, oraz muszka z możliwością obniżenia bądź podwyższenia. 

Łoże z selekcjonowanego drewna bukowego z gumowaną stopką ułatwiającą złożenie się do strzału. Baka wyprofilowana dla strzelców praworęcznych. Praktyczne, zdobione ryflowania poprawiają chwyt karabinka. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. Ze względu na skupienie całej energii wystrzału na systemie wiatrówki, zalecane jest stosowanie optyki o dużej wytrzymałości na wstrząsy. Automatyczna blokada spustu chroni przed niekontrolowanym wystrzałem, a blokada dźwigni naciągu zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania.

 

podobne produkty