Lornetka z dalmierzem Pulsar Expert LRF 8x40

Lornetka z dalmierzem Pulsar Expert LRF 8x40

2 190,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- powiększenie 8x
- średnica obiektywów: 40 mm
- kątowe pole widzenia: 6.5O
- pole widzenia na 1000m: 114m
- minimalna odległość ostrzenia: 8m
- zakres regulacji korekcyjnej: +/- 5 dioptrii
- Maksymalny zasięg pomiaru: 1000m
- typ wyświetlacza: OLED
-automatyczne wyłączenie po 20s
- wymiary: 200x144x80 mm
- waga 0,94 kg
- zakres dopuszczalnych temperatur: -30 ...+45

W zestawie znajduje się:

- Pokrowiec z miękkim wypełnieniem
- Miękka szmatka
- Pasek do pokrowca i pasek neoprenowy do lornetki

dodatkowe informacje

Lornetka z dalmierzem Pulsar Expert LRF 8x40

 

Nowość na Polskim i Europejskim rynku! Najnowszy produkt firmy Yukon – lornetka z dalmierzem Pulsar Ekspert LRF 8x40. Lornetka Export LRF została zaprojektowana, aby w pełni spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających entuzjastów myślistwa i wędkarstwa oraz miłośników przyrody w tym ornitologów i specjalistów ochrony przyrody, którzy wykorzystują optykę do celów zawodowych, i którzy na co dzień potrzebują niezawodnego sprzętu - często w trudnych, a nawet ekstremalnych warunkach!

Lornetka Ekspert LRF 8x40 jest wszechstronnym urządzeniem optycznym, które łączy w sobie cechy uniwersalnej lornetki o 8-krotnym powiększeniu z precyzyjnym dalmierzem laserowym. Progresywny system optyczny, oparty na konstrukcji porro, jest zamknięty w solidnej i trwałej obudowie. Nieosiowa konstrukcja (oba kanały optyczne są w jednej obudowie) zapewnia dużą wytrzymałość: lornetka jest bardzo odporna na obciążenia wstrząsami i wibracjami. Korpus z włókna węglowego jest lekki, a przy tym wykonany z jednego z najwytrzymalszych materiałów kompozytowych. Zewnętrzne ochronne filtry, zainstalowane w przedniej części obiektywów, chronią optykę przed piaskiem, kurzem i wilgocią.

Wbudowany dalmierz zapewnia wysoką dokładność pomiaru odległości (ą 1 m) w całym zakresie pracy (od 5 do 1000 m). Urządzenie pracuje w dwóch trybach: pojedynczy pomiar lub tryb skanowania. Odczyt pomiaru jest wyświetlany w metrach lub w jardach.
Urządzenie wykorzystuje opatentowany przez firmę Yukon system wyświetlania danych na ekranie zapewniający jednocześnie wysoką transmisję światła (strata światła jest wielokrotnie niższa niż w przypadku zastosowania ekranu LCD). Dzięki temu znak celowniczy i odczyt pomiaru wyświetlane są ostro w polu widzenia jako czerwone symbole, których jasność może być stopniowo korygowana (istnieje pięć stopni jasności) w zależności od warunków i obserwowanego obiektu, dzięki czemu informacje są dobrze postrzegane zarówno podczas słonecznej pogody, jak i w półmroku.

Lornetka Export VM 8x40 została bardzo starannie zaprojektowana: regulowane okulary pozwalają na komfortowe ustawienie rozstawu do oczu obserwatora, a ergonomiczne muszle chronią przed bocznym światłem. Specjalne zakrywki Eclipse-M chronią soczewki obiektywów i są na stałe podłączone do korpusu lornetki – dzięki temu nie zgubią się podczas pracy w terenie. Pasek na szyję dołączony do lornetki może być łatwo i szybko odpięty - jeśli to konieczne.

Lornetka Pulsar Ekspert LRF lornetka 8x40 pracuje w szerokim zakresie temperatur (od -30 do +45 ° C).

podobne produkty