Wiatrówka pistolet Gamo K1 Doug Koenig 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Gamo K1 Doug Koenig 4,5 mm

299,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Model: K1 Doug Koenig
Kaliber: 4,5 mm
Typ śrutu: Diabolo
Magazynek: 8 strz.
Waga: 0,59 kg
Długość całkowita: 180 mm
Długość lufy: 100 mm
Długość linii celowniczej: 133 mm
Spust: SA/DA
Prędkość początkowa: 130 m/s
Producent: Gamo, Hiszpania

W zestawie znajduje się:

- wiatrówka pistolet Gamo K1 Doug Koenig 4,5 mm
- 250 sztuk śrutu stalowego BB
- nabój CO2 12 gram
- 12 miesięczna gwarancja wraz z instrukcją obsługi
- zestaw 20 tarcz tekturowych

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Gamo K1 Doug Koenig 4,5 mm


Sygnowany przez Mistrza strzelectwa dynamicznego Douga Koeniga wiatrówkowy pistolet do treningów sportowych strzelectwa dynamicznego i do rozgrywania zawodów (wg. formuły AIPSC Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego lub Practical Pneumatic Pistol).

Bazujący na modelu PT-80 pistolet wykonano z nowoczesnego polimeru, oczywiście kluczowe elementy, jak lufa, kurek, wewnętrzne części mechanizmu spustowego, wykonano z metalu. Szkielet ma kolor desert tan (piaskowy), co w połączeniu z czernią pokrywy lufy, okładzin chwytu oraz szyny akcesoryjnej tworzy bardzo atrakcyjną kompozycję.

Muszka oraz regulowana w poziomie szczerbinka posiadają naniesione białe plamki. Imitują one "szybkie", trytowe przyrządy celownicze, znacznie przyspieszając ich zgrywanie oraz nanoszenie na cel.

Typowy race gun do strzelania konkurencji dynamicznych z użyciem pistoletów pneumatycznych posiada magazynek 8-strzałowy, który dzięki napędowi CO2 z 12 gramowego zasobnika oraz spustowi SA/DA (ang. single/double action) można opróżnić w zaledwie kilka sekund, w praktyce tak szybko, jak szybko można ściągać spust!

Kapsuła dwutlenku węgla, będącego napędem dla śrucin umieszcza na jest w chwycie, po zdjęciu lewej okładziny. Magazynek rewolwerowy mieści 8 śrucin typu Diabolo, a jego szybka wymiana wprawionemu użytkownikowi zajmuje krócej niż 2 sekundy!

Pistolet objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

podobne produkty