Wiatrówka pistolet Umarex Racegun z kolimatorem

UMAREX

Wiatrówka pistolet Umarex Racegun z kolimatorem

819,00 zł

Dane techniczne:

- waga z kolimatorem: 1185 gram
- długość całkowita: 265 mm
- system: single action / blow-back
- zasilanie: 1 kapsuła CO2 12 gram
- bezpiecznik: manualny
- szyna picantinny 22 mm do montażu akcesoriów oraz celowników
- muszka z wkładem tru-glo
- kompensator
- budowa: full metal
- pojemność magazynka: 21 kulek BB
- prędkość początkowa: 120 m/s
- kod producenta; 5.8161-1

W zestawie znajduje się:

- kolimator Walther Competition II
- zestaw kluczy imbusowych
- dwie szczerbinki (zwykła oraz Tru-Glo)
- opakowanie tarcz strzeleckich
- opakowanie stalowych kulek BB
- 1 nabój CO2


dodatkowe informacje

Pistolet Wiatrówka Umarex Racegun z kolimatorem

Wiatrówka Umarex RaceGun Set 4,5 mm z zastosowaniem CO2 i efektem blow-back, zainspirowana sportowymi pistoletami używanymi w konkurencjach IPSC.

Pistolet o solidnej, metalowej konstrukcji. Dołączone akcesoria, sprawiają, że wiatrówka leży stabilnie w dłoni, a jej waga odpowiednio kompensuje odrzut. Powierzchnia wykonana z polimeru została starannie wykończona, tworząc estetyczne, antypoślizgowe okładziny, które zapewniają doskonałe trzymanie broni.

Pistolet zasiany jest 12-gramowymi kapsułami CO2, umieszczonymi w magazynku o pojemności 22 śrutów BB's. Za pomocą sprężonego dwutlenku węgla, stalowe śrut BB's są wyrzucane z prędkością około 125 m/s, a efekt blow-back dodaje autentycznego odczucia odrzutu podczas strzelania.

Po wystrzeleniu ostatniego śrutu, zamek pozostaje w tylnym położeniu, wymagając ręcznego zwolnienia, co odzwierciedla prawdziwe działanie oryginalnych pistoletów. Jedna kapsuła CO2 wystarcza na oddanie około 60 strzałów, utrzymując stabilną prędkość początkową i zapewniając wysoką wydajność.

Umarex RaceGun wykorzystuje wiele innowacyjnych rozwiązań znanych z pistoletów używanych w strzelaniu dynamicznym, w tym:

kompensator zmniejszający podrzut i odrzut
światłowodową muszkę (z możliwością demontażu)
lekki szkieletowy język spustowy oraz kurek
powiększony obustronny bezpiecznik
powiększony, obustronny zwalniacz magazynka
wydłużony beavertail- poprawiający chwyt pistoletu
rękojeść ze zintegrowanym lejkiem przyspieszającym wymiana magazynka
dokręcaną do zamka dźwignię „slide racker” umożliwiającą szybsze przeładowanie.

W zestawie z pistoletem znajduje się również celownik kolimatorowy Walther Competition II oraz montażowa szyna. Kolimator znacząco usprawnia proces celowania, umożliwiając szybkie przełączanie między wieloma celami, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Celownik Walther Competition II posiada dwa poziomy jasności plamki (niski i wysoki) i zasilany jest baterią zegarkową CR2032.

Strzelec ma możliwość korzystania z różnych typów muszek i szczerbin, takich jak światłowodowe i standardowe. Dodatkowo, szkielet pistoletu został wyposażony w zintegrowaną szynę Picatinny, umożliwiającą montaż różnych akcesoriów strzeleckich, na przykład laserowego znacznika celu lub latarki. To sprawia, że wiatrówka jest jeszcze bardziej wszechstronna i dostosowana do indywidualnych preferencji strzelca.

podobne produkty