Wiatrówka pistolet Umarex Racegun z kolimatorem

UMAREX

Wiatrówka pistolet Umarex Racegun z kolimatorem

769,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- waga z kolimatorem: 1185 gram
- długość całkowita: 265 mm
- system: single action / blow-back
- zasilanie: 1 kapsuła CO2 12 gram
- bezpiecznik: manualny
- szyna picantinny 22 mm do montażu akcesoriów oraz celowników
- muszka z wkładem tru-glo
- kompensator
- budowa: full metal
- pojemność magazynka: 21 kulek BB
- prędkość początkowa: 120 m/s
- kod producenta; 5.8161-1

W zestawie znajduje się:

- kolimator Walther Competition II
- zestaw kluczy imbusowych
- dwie szczerbinki (zwykła oraz Tru-Glo)
- opakowanie tarcz strzeleckich
- opakowanie stalowych kulek BB
- 1 nabój CO2


dodatkowe informacje

Pistolet Wiatrówka Umarex Racegun z kolimatorem

Umarex RaceGun Set 4,5 mm to zaawansowana wiatrówka na CO2 z systemem blow-back, wzorowana na pistoletach sportowych używanych w konkurencji IPSC.

Umarex RaceGun to nowoczesna wiatrówka, która dzięki swojej konstrukcji oraz dołączonym akcesoriom pozwala wczuć się rolę strzelca dynamicznego.

Pistolet ma solidną, metalową konstrukcję ważącą blisko 1070 g, dzięki czemu wiatrówka bardzo stabilnie i wyczuwalnie leży w dłoni, a jej masa dobrze kompensuje energię odrzutu. Z polimeru wykonano tylko okładziny o estetycznym, antypoślizgowym teksturowaniu zwiększającym przyczepność.

Pistolet zasilany jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w magazynku o pojemności 22 śrutów BB's. Sprężony dwutlenek węgla miota stalowy śrut BB's z prędkością ok. 125 m/s oraz zapewnia działanie systemu blow-back. Po oddaniu strzału, część energii rozprężonego gazu odrzuca zamek do tyłu, co strzelec odczuwa jako mocny odrzut. Blow-back w znaczącym stopniu podnosi faktor zabawy, realizm obsługi oraz zapewnia wrażenie strzelania z broni palnej.

Po wystrzeleniu z magazynka ostatniego śrutu zamek zostaje w tylnym położeniu i wymaga ręcznego zwolnienia, identycznie jak ma to miejsce w oryginale. Jedna markowa kapsuła wystarcza na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową, co z uwagi na odrzut zamka stanowi dobry parametr wydajności.

W konstrukcji wiatrówki zastosowano szereg rozwiązań znanych z pistoletów przeznaczonych do strzelania dynamicznego mi.m:

kompensator zmniejszający podrzut i odrzut
światłowodową muszkę (z możliwością demontażu)
lekki szkieletowy język spustowy oraz kurek
powiększony obustronny bezpiecznik
powiększony, obustronny zwalniacz magazynka
wydłużony beavertail- poprawiający chwyt pistoletu
rękojeść ze zintegrowanym lejkiem przyspieszającym wymiana magazynka
dokręcaną do zamka dźwignię „slide racker” umożliwiającą szybsze przeładowanie.
W zestawie wraz z pistoletem znajduje się także celownik kolimatorowy Walther Competition II oraz szyna do jego montażu. Kolimator znacząco skraca czas celowania, pozwala na szybkie przemieszczanie pomiędzy wieloma celami, umożliwia również strzelanie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Celownik Walther Competition II ma dwa poziomy jasności plamki (niski i wysoki), a do jego zasilania służy bateria zegarkowa CR2032.

Strzelec może również korzystać z wymiennych muszek i szczerbin tj. światłowodowych oraz standardowych. Na szkielecie znajduje się również zintegrowana szyna Picatinny, umożliwiająca mocowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu lub latarki.

podobne produkty