Wiatrówka karabinek Crosman Remington Vantage 4,5 mm

Wiatrówka karabinek Crosman Remington Vantage 4,5 mm

349,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Lufa gwintowana
Prędkość początkowa: 300 m/s
Długość całkowita: 1143 mm
Długość lufy: 474 mm
Waga: 3,53 kg
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J
Producent: Crosman-Remington, USA

W zestawie znajduje się:

- wiatrówka gwintowana Crosman-Remington Vantage 4,5 mm
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 50 tarcz tekturowych
- 12 miesięczna gwarancja wraz z instrukcją obsługi

dodatkowe informacje

Wiatrówka Karabinek Crosman-Remington Vantage 4,5 mm

Wiatrówka będąca owocem współpracy dwóch amerykańskich firm: Crosman - lidera na rynku wiatrówek oraz słynnego Remingtona - producenta długiej broni palnej.

Bardzo mocna sprężyna w jaką wyposażono model Vantage pozwala na osiągnięcie prędkości początkowej 300 m/s. Jej napięcie jest wygodne i łatwe dzięki długiej mierzącej ponad 47 cm lufie. Posiada ona 12-to bruzdowy gwint, który nadaje wystrzelonej śrucinie ruch wirowy - stabilizując pocisk w locie znacząco poprawiając celność i skupienie.

Łatwość w mierzeniu do celu - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych - zapewniają światłowodowe przyrządy celownicze: zielona muszka i czerwona szczerbinka regulowana w pionie i poziomie. Regulacja pozwala nie tylko precyzyjnie ustawić przyrządy, ale też jest pomocna przy zmianie dystansu, na jaki zamierzasz strzelać.

Osada wiatrówki wykonana została z pokrytego matowym lakierem, eleganckiego ciemnego drewna przypominającego amerykańskiego orzecha. Uniwersalna poduszka policzkowa typu Ambi pozwala na strzelanie z wiatrówki użytkownikom prawo- jak i leworęcznym. Kolba zakończona jest gumową stopką zwiększającą komfort podczas strzelania.

Wiatrówka posiada manualny bezpiecznik, zapobiegający oddaniu niekontrolowanego strzału. Umieszczono go tuż przed regulowanym spustem.

podobne produkty