Plecak taktyczny Helikon 25 litrów Woodland

Plecak taktyczny Helikon 25 litrów Woodland

159,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kolor: Woodland
Pojemność: 25 litrów
Wysokość: 450mm
Szerokość: 260mm
Waga: 1420g

dodatkowe informacje

Plecak taktyczny PL-25L-PO-04 poj. 25l Woodland

Druga, poprawiona generacja popularnego plecaka piechoty. Plecak zyskał nowe wzmocnione obszycie wraz z mocnymi zamkami oraz zastosowano w nim wzmocniony nylonowy materiał.

Kieszeń główna zamykana jest dwukierunkowym, krytym zamkiem. Wewnątrz znajduje się przegroda na pojemnik hydracyjny, troki do jego podwieszenia oraz trzy otwory wyprowadzające na rurkę systemu hydracyjnego, zamykane patkami z rzepem Velcro.

Obie przednie kieszenie zamykane są na solidne, dwukierunkowe zamki. W górnej znajduje się karabinek na klucze, w dolnej poziome troki oraz duży panel, które służyć mogą do podczepienia dodatkowych ładownic.

Na bocznych ściankach znajdują się cztery troki kompresyjne, zapinane solidnymi kompozytowymi klamrami. Na przednim panelu, bokach oraz spodzie naszyte zostały taśmy montażowe zgodne ze standardem MOLLE/PALS.

Od strony pleców znajduje się wyprofilowana wyściółka, która zapewnia odpowiednią wentylację oraz zwiększa komfort użytkowania. Pod nią znajduje się zamykana na rzep duża kieszeń. W górnej części znajduje się także otwór na rurkę od systemu hydracyjnego lub przewód do słuchawek, itp.

Wygodne szelki posiadają pionową regulację, po jednym D-Ringu oraz Molle do montażu dodatkowej ładownicy, latarki, noża, itp., a także zapinany kompozytową klamrą pas piersiowy. U dołu znajduje się regulowany, demontowany pas biodrowy.

W górnej części znajduje się uchwyt transportowy z kompozytowym, ergonomicznym wzmocnieniem.podobne produkty