Plecak taktyczny Helikon 20 litrów Woodland PL

Plecak taktyczny Helikon 20 litrów Woodland PL

139,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kolor: Woodland PL
Pojemność: 20 litrów
Wysokość: 450mm
Szerokość: 200mm
Waga: 1190g

dodatkowe informacje

Plecak taktyczny PL-CAP-PO-04 poj. 20l Woodland PL

Plecak typu Compact Assault Pack o pojemności 20 litrów, wyprodukowany przez firmę Helikon. Został on wykonany z bardzo wytrzymałego, grubego nylonu w kamuflażu Woodland PL.

Plecak posiada w sumie pięć pojemnych kieszeni. Dwie główne posiadają wewnątrz dodatkowe przedziały z siatki i poliestru na drobne akcesoria. Na froncie plecaka naszyte są dwie mniejsze, dolna posiada również dodatkowe przedziały na akcesoria. Na plecach umieszczona jest kolejna, zamykana rzepem Velcro. Przeznaczona jest ona na worek hydracyjny. Wszystkie kieszenie (oprócz ostatniej, znajdującej się na plecach) zapinane są mocnymi, dwukierunkowymi zamkami z grubymi zębami.

Od strony pleców znajduje się miękka, wyprofilowana wyściółka zabezpieczona nylonową siatką. Zapewnia ona odpowiednią wentylację oraz zwiększa komfort użytkowania.

Wygodne szelki posiadają pionową regulację, po jednym D-Ringu oraz palsy do montażu dodatkowej ładownicy, latarki, noża, itp., a także zapinany kompozytową klamrą, demontowany pas piersiowy. Specjalna konstrukcja szelek (w tym możliwość demontażu) pozwala na dopięcie plecaka do modułowej kamizelki taktycznej, a także noszenie jej wraz z kamizelką plate carrier, chest rigg, itp. Posiadają one także kompozytowe klamry, co ułatwia szybkie zdjęcie plecaka. U dołu znajduje się regulowany, demontowany pas biodrowy.

Na bokach, spodzie oraz na górze znajduje się w sumie pięć ułatwiających pakowanie troków kompresyjnych. W górnej części znajduje się solidny uchwyt transportowy.

Na froncie, spodzie i bokach plecaka naszyte zostały taśmy montażowe zgodne ze standardem MOLLE/PALS, część z nich posiada naszyty rzep Velcro.podobne produkty