
Rękawiczki Pro Magnum Carbo Assault
dodatkowe informacje
Rękawiczki Pro Magnum Carbo Assault
Wykonany w 100% z Keproteku lekki splot zastosowany w newralgicznych miejscach rękawicy zapewnia odporność na ogień i przecinanie. Wzmocnienia na kostkach gwarantują dodatkową ochronę na uderzenia i zadrapania. Zapewniają maksymalną ochronę dłoni bez negatywnego wpływu na elastyczność rękawicy. Stworzone specjalnie dla jednostek bojowych.
Maksymalna ochrona dłoni bez negatywnego wpływu na elastyczność rękawicy.
Posiadają dopasowane, termoplastyczne osłony na kostki i palce wykonane z tworzywa TPR (Thermal Plastik Rubber) dla zapewnienia całkowitej ochrony.
Ergonomiczne naszywki rozmieszczone na wewnętrznej stronie dłoni zwiększają wytrzymałość rękawicy.
Bezszwowy system TOF (brak szwów między palcami) umożliwiający swobodne operowanie palcami dla zapewnienia większej precyzji działania
Wzmocnienia na kciukach zapobiegające przetarciom.
Wykończenie mankietu rzepem Velcro® zapewniające wygodne i komfortowe dopasowanie rękawicy do dłoni.
Mocowanie na karabińczyk umożliwia przytwierdzenie rękawic do uprzęży.
Unikalne rozwiązanie mocowania rękawic (zapobiegające gubieniu rękawic).
podobne produkty


Produkt niedostępny
Montaż dwuczęściowy Kandar wysoki szyna 11 mm tubus 1,2 cala

Produkt niedostępny
Kulki BB King 0,2 grama 1000 sztuk

Produkt niedostępny
Rakiety Top 10 komplet 6 sztuk

Produkt niedostępny
Spust do łuku na nadgarstek camo

Produkt niedostępny
Nóż taktyczny Fox duży rękojeść paracord

Produkt niedostępny
Rękawice Mechanix Wear M-Pact Covert czarne rozmiar L
