Paralizator wielofunkcyjny PHAZZER ENFORCER

Paralizator wielofunkcyjny PHAZZER ENFORCER

3 299,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

W zestawie znajduje się:

- paralizator Phazzer Enforcer,
- kartridż z elektrodami o zasięgu do 4,5 m,
- kartridż z elektrodami o zasięgu do 7,5 m,
- kydexowa kabura Blade Tech z kątem regulacji nachylenia,
- polimerowa walizka transportowa,
- akumulator litowo jonowy: 2x3.6V/700mAh
- ładowarka sieciowa:100V-240V/50Hz-60Hz/180mA wraz z nakładką pasującą do gniazd sieciowych w krajach UE
- polska instrukcja obsługi

dodatkowe informacje

Paralizator wielofunkcyjny PHAZZER ENFORCER

Paralizator PHAZZER Enforcer to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne, którego podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 7,5 metra.

Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec. Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi haczykami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej agresywnej reakcji. Paralizator razi napastnika prądem przez 10 sekund, lub do momentu wyłączenia bezpiecznikiem. W przypadku próby kolejnego ataku przez napastnika możemy poraz kolejny uruchomić prąd naciskając spust mając przy tym pełną kontrolę nad agresorem.

Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 55 000 V (ENFORCER/ DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia.

Oferowany przez nas zestaw zawiera amerykańską kaburę kydexową Blade Tech umożliwiającą w bardzo wygodny sposób przenoszenie paralizatora. Kabura posiada możliwość regulacji kąta ułożenia urządzenia oraz adapter umożliwiający używanie kabury także przez osoby leworęczne.

Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo jak w przypadku tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego.

Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 45 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Rękojeść paralizatora posiada gumowaną okładzinę, która zapewnia pewny i wygodny chwyt oraz zapobiega ześlizgnięciu się dłoni.

Paralizatory PHAZZER posiadają polskie badania dopuszczające ich posiadanie bez zezwoleń. Mogą być używane zarówno przez pełnoletnie osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby mundurowe.

Paralizator PHAZZER ENFORCER przeszedł pozytywnie badania CENTRUM OCENY, BADAŃ I ROZWOJU SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ELEKTROTECHNICZNEGO ELTEST w Warszawie i posiada atest dopuszczający go do sprzedaży i użytku na rynku polskim. Numer atestu: RK0037P

podobne produkty