Paralizator wielofunkcyjny PHAZZER DRAGON

Paralizator wielofunkcyjny PHAZZER DRAGON

1 999,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- napięcie: 55 000V
- średnia wartość prądu w obwodzie: 2mA
- częstotliwość impulsu: 18PPS (impulsów na sekundę)
- czas trwania impulsu: 5μs (mikrosekundy)
- czas działania urządzenia na napastnika: 10 sekund (lub do wyłączenia)
- wbudowany celownik laserowy: 650 nm (włączany automatycznie po odbezpieczeniu)
- wbudowana latarka 3W L.E.D: 100 lumenów – zasięg do 30m > obudowa: wysokiej jakości polimer
- wymiary: 164x44mm (z kartridżem 194x44mm)
- waga z akumulatorem: 250g

W zestawie znajduje się:

- kartridż z elektrodami zasięg do 4,5m – ciemny żółty
- kabura kordurowa
- akumulator litowo jonowy: 2x3.6V/700mAh
- opaska na rękę, która pełni funkcję dodatkowego bezpiecznika bez którego urządzenie nie funkcjonuje.
- ładowarka sieciowa: 100V-240V/50Hz-60Hz/180mA wraz z nakładką pasującą do gniazd sieciowych w krajach UE
- polska instrukcja obsługi

dodatkowe informacje

Paralizator wielofunkcyjny PHAZZER DRAGON


Paralizatory PHAZZER to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne których podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 6,5 metra.


Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec. Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi harpunami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej reakcji obronnej.
Paralizator razi napastnika prądem przez 10 sekund, lub do momentu wyłączenia.
 Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 55 000 V (ENFORCER/ DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia.

Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego.

Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 30 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V.

Dodatkową, absolutną nowością wyróżniającą paralizatory PHAZZER od innych paralizatorów obezwładniających na odległość jest opcja załadowania do paralizatora kartridży które zamiast rażenia napastnika prądem mogą obezwładnić go uderzeniem kulą gumową, kulą z pudrem pieprzowym lub chmurą pieprzową. Wszystko zależy od zastosowanego kartridża. Jest to więc absolutna nowość na światowym rynku artykułów obronnych bez zezwoleń. Daje nam bowiem możliwość dopasowania rodzaju i siły środka obronnego do skali zagrożenia w którym się znajdziemy.

Paralizatory PHAZZER posiadają polskie badania dopuszczające ich posiadanie bez zezwoleń. Mogą być używane zarówno przez pełnoletnie osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby ochrony.


podobne produkty