Pistolet na kule pieprzowe Pepperball

Pistolet na kule pieprzowe Pepperball

1 699,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:


waga: 1350g
pojemność magazynka: 8
zasilanie: kapsuła CO2 12g
długość: 279mm
wysokość: 203mm
system: półautomatyczny (semi auto)
bezpiecznik:
zasięg skuteczny: 20m
zasięg maksymalny: 45m
energia początkowa: 16 jouli
ilość strzałów możliwych z jednej kapsuły: 8
prędkość początkowa: 100m/s
szyna akcesoryjna

dodatkowe informacje

Pistolet na kule pieprzowe Pepperball kal. 68


Pistolet PepperBall TMP to nowoczesne i skuteczne urządzenie do samoobrony a także do zastosowań profesjonalnych. Ten produkowany w Stanach Zjednoczonych pistolet jest pneumatycznym miotaczem kul w kalibrze .68 (17,2mm), które zawierają silnie drażniący proszek pieprzowy.

Kule są wystrzeliwane z bardzo wysoką energią około 16 Jouli.

Jedna kapsuła umożliwia oddanie 8 strzałów z pełną mocą - czyli cały magazynek.

Kule w momencie uderzenia w cel rozpryskują się i uwalniają czynnik rażący - pyłowy roztwór syntetycznego, bardzo ostrego pieprzu PAVA. Drażniący pył błyskawicznie przedostaje się do dróg oddechowych oraz oczu i powoduje silne podrażnienie oczu i błon śluzowych oraz duszności uniemożliwiające jakiekolwiek dalsze działania.

Pistolet można przechowywać załadowany z kapsułą umieszczoną w magazynku, a w momencie zagrożenia wystarczy przy pomocy śruby (umieszczonej w dolnej części rękojeści) przebić kapsułę.

PEPPERBALL

Firma powstała w 1996 roku jako część projektu grupy Jaycor zaangażowanej w rozwój broni niezabijającej od lat \'70 XX wieku. Ciągły rozwój technologii upowszechnił stosowanie środków przymusu bezpośredniego wśród służb mundurowych w Stanach Zjednoczonych. Obecnie urządzeń PepperBall używa służba więzienna, straż graniczna oraz tysiące biur Szeryfa. Marka ta jest obecnie rozpoznawalna na całym świecie. Produkty tej marki odpowiednio użyte gwarantują skuteczność i są dostępne bez zezwoleń.

podobne produkty