Wiatrówka pistolet Tangfoglio Gold Custom blow back kal. 4,5 mm plus dwa magazynki

Wiatrówka pistolet Tangfoglio Gold Custom blow back kal. 4,5 mm plus dwa magazynki

399,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm
Rodzaj śrutu: kulisty 4,46 mm (tzw. BB)
Napęd: 12 g nabój CO2
Materiał wykonania: metal
Pojemność magazynka: 20 kulek
Prędkość początkowa kulki: 130 m/s
Ilość strzałów z jednej kapsuły CO2: 40
Długość całkowita: 214 mm
Waga: 1214 gram
Producent: CyberGun, Francja

W zestawie znajduje się:

- zestaw 20 tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Tangfoglio Gold Custom kal. 4,5 mm

Wykonana w całości z metalu, ciężka replika pistoletu z którego strzela pięciokrotny mistrz świata w strzelectwie dynamicznym według formuły IPSC (International Practical Shooting Confederation), Eric Grauffel, będący również autorem projektu tego modelu.

Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB (4,46 mm). Napęd stanowi 12-gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku mieszczącym 20 śrucin. Pistolet działa - podobnie jak w modelu na amunicję .45 ACP (ang. Auto Colt Pistol) w systemie SA (Single Action). Ciężki magazynek umieszczany jest w chwycie w poszerzonym gnieździe magazynka (ang. mag well) ułatwiającym bezwzrokową i błyskawiczną wymianę magazynka - wprawionym strzelcom umieszczenie pełnego magazynka w gnieździe udaje się zanim opróżniony uderzy w ziemię. Przycisk zatrzasku magazynka jest bardzo łatwo wyczuwalny i wystarczająco delikatny, aby lekkim muśnięciem palca ułatwić sobie wymianę.

Mechanizm spustowy jest blokowany - jak w oryginale - obustronną skrzydełkową blokadą spustu. Ostroga jest wydłużona i chroni wierzch dłoni przed uderzeniem zamka podczas jego ruchu do tyłu. Zamek posiada wyraźne radełkowanie powierzchni chwytnych ułatwiających przeładowanie.

Każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza śrut do lufy, skąd z prędkością 130 m/s zostanie on wystrzelony po ściągnięciu języka spustowego. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka. Dzięki wbudowanemu systemowi spin up, który podkręca wystrzeliwany śrut, celność pistoletu została zdecydowanie poprawiona.

Pistolet Tanfoglio Gold Custom w górnej części korpusu posiada mocowaną na 4 śruby, stalową szynę montażową w standardzie weaver/picatinny. Umożliwia ona zamontowanie kolimatora.


W komplecie znajduje się dodatkowy magazynek CO2 na kulki w kolorze czarnym. W sumie w zestawie 2 sztuki magazynków.

podobne produkty