Maczeta Gerber Bear Grylls Bolo

Maczeta Gerber Bear Grylls Bolo

179,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- producent: Gerber
- materiał rękojeści: Gator grip rubber
- stal nierdzewna1050
- konstrukcja full tang
- długość całkowita: 572 mm
- długość głowni: 394 mm
- waga: 725,7 g ( z pochwą )
- pokrowiec z nylonu balistycznego

dodatkowe informacje

Maczeta Gerber Bear Grylls Bolo

Masywną głownię o długości 394 mm, wykonano z trwałej stali nierdzewnej1050, pokrytej czarną warstwą antykorozyjną. Wykorzystana stal węglowa dobrze utrzymuje ostrość, łatwo ją naostrzyć w terenie, a dzięki wysokiej elastyczności jest również odporna na odkształcenia.

Środek ciężkości głowni został przeniesiony na jej zakończenie, co w połączeniu z wybrzuszonym ostrzem powoduje, że maczeta posiada doskonałe właściwości tnące, a w samą pracę nie musimy wkładać zbyt wiele energii.

Ergonomiczną rękojeść maczety GERBER BOLO wykonano z elastycznego tworzywa, dobrze tłumiącego wstrząsy, oraz zapewniającego pewny i wygodny chwyt. Chwyt jest na tyle długi, że z powodzeniem może dwuręcznie operować maczetą. W zakończeniu chwytu znajduję się otwór, przez który przewleczona jest linka zabezpieczająca. Do transportu maczety przy pasie służy wzmacniany pokrowiec wykonany z balistycznego nylonu, odpornego na udar mechaniczny i działanie pleśni.

GERBER BOLO godnie nawiązuje do filipińskiego oryginału i polecana jest każdemy, kto szuka wytrzymałego narzędzia do pracy zarówno w terenie jak i na działce czy ogrodzie.

podobne produkty