Wiatrówka pistolet Crosman Trail Nitro Piston 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Crosman Trail Nitro Piston 4,5 mm

299,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Prędkość początkowa: od 120 do 150 m/s
Kaliber: 4,5 mm
Energia kinetyczna: <17J
Długość lufy: 185 mm
Długość całkowita: 490 mm
Waga: 1520 gram
Producent: Crosman & Benajmin, USA
Gwarancja: 3 miesiące

W zestawie znajduje się:

- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw tekturowych tarcz strzeleckich 20 sztuk

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Crosman Trail Nitro Piston 4,5 mm

Klasycznie łamany pistolet ze sprężyną gazową Nitro Piston, gwintowaną lufą, strzelający śrutem grzybkowym (typ Diabolo). Doskonale wyprofilowany chwyt z wysokiej jakości polimerów wykonano symetrycznie, przez co jest to atrakcyjna propozycja dla strzelców zarówno prawo, jak i leworęcznych. Lufę i pozostałe elementy wiatrówki wykonano z metalu.

Nitro Piston  - opatentowany napęd tłoka gazowego - napędzany sprężonym azotem gwarantuje płynną pracę, tak podczas napinania, jak i strzału. Cykl strzału jest znacznie krótszy, ma do 80% procent mniej drgań, a prędkość początkowa śrutu pozostaje niezmienna przez ponad 25 000 strzałów. W odróżnieniu od sprężyn mechanicznych tłoki gazowe nie powodują takiego hałasu, zmniejszając jego poziom o 70%.

W zależności od zastosowanego śrutu, pistolet osiąga prędkość początkową 160 m/s dla śrutu ołowiowego oraz 190 m/s przy użyciu śrutu bezołowiowego.

Przed przypadkowym wystrzałem chroni przetykowa blokada znajdująca tuż nad spustem.

Pistolet wyposażono w światłowodowe przyrządy celownicze, co pozwala na precyzyjne strzelanie nawet przy zachmurzeniu czy przy częściowym zmroku. Szczerbinka jest regulowana w pionie i w poziomie. Muszka jest stała.

Ponadto na cylindrze wiatrówki wyfrezowano szynę montażową w standardzie 11 mm, dzięki której możliwe jest zamontowanie celownika optycznego lub kolimatorowego.

W wiatrówce zastosowano system regulacji spustu, pozwalający na dopasowanie charakterystyki spustu do wymagań strzelca, prawie jak w wiatrówkach wyczynowych. Ma to znaczny wpływ poprawę komfortu strzelania.

W zestawie z pistoletem znajduje się nakładka wydłużająca lufę, która ułatwia naciąganie sprężyny.

Produkt sprzedawany jako remanufaktura.

Remanufaktura - produkty pochodzące ze zwrotów konsumenckich na amerykańskim rynku. Objęte gwarancją, sprawdzone technicznie i w pełni sprawne.
Nie noszą śladów użytkowania.

podobne produkty