Wiatrówka karabinek Swiss Arms Mini Uzi Full Auto kal.4,5 mm

Wiatrówka karabinek Swiss Arms Mini Uzi Full Auto kal.4,5 mm

699,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Model: Mini UZI
Kaliber: 4,46 mm
Napęd: CO2 12 g
Prędkość początkowa kulki: 105 m/s
Długość: 355 mm (złożony)
Pojemność magazynka: 25
Materiał: metal + ABS
Waga: 2,2 kg
Producent: Swiss Arms

W zestawie znajduje się:

- opakowanie śrutu Diabolo
- 2 naboje CO2
- zestaw tekturowych tarcz strzeleckich

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek Swiss Arms Mini Uzi Full Auto kal. 4,46 mm BB


25-strzałowa replika nowego modelu pistoletu maszynowego Uzi oznaczonego jako Mini Uzi. Produkcję modelu bojowego rozpoczęto w październiku 1982 roku w firmie Israel Military Industiers (IMI). Jest to skrócona i lżejsza wersja pistoletu maszynowego Uzi.

Replika Mini Uzi CO2 została wykonana prawie w całości z metalu. Pistolet jest zasilany 12-gramowym nabojem CO2 umieszczanym w magazynku. Prędkość początkowa śrutu BB (4,46 mm), którym wiatrówka strzela, wynosi 105 m/s.

Mechanizm spustowy jest blokowany bezpiecznikiem chwytowym. Ściągnięcie spustu jest możliwe tylko w przypadku prawidłowego ułożenia pistoletu w dłoni.

Pistolet maszynowy UZI Mini działa w trybie full auto. System blow back powoduje odrzut zamka po każdym strzale. Pojemność magazynka wynosi 25 kulek.

Mini Uzi wyposażono w ruchomą szczerbinkę przeziernikową, którą można ustawić w jednej z dwóch pozycji oraz muszkę regulowaną kluczem (w zestawie).

Mimo gładkiej lufy celność repliki jest wysoka, dzięki obecności znanego z ASG systemu BAXS, który podkręca kulki w lufie. Śrut okrągły dzięki temu uzyskuje ruch obrotowy, co zwiększa zasięg płaskiego toru jego lotu.

podobne produkty