Luneta Simmons Blazer 3-9x40

Luneta Simmons Blazer 3-9x40

299,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

dodatkowe informacje

Luneta ze zmiennym zoomem znanej renomowanej firmy Simmons.

Mocna i trwała luneta zalecana do bardzo silnych sprężynowych karabinków pneumatycznych.

Dane techniczne:

- powiększenie:zmienne 3-9
- średnica obiektywu: 40 mm
- waga: 306 g
- 25 lat gwarancji!
- krzyż: Duplex
- tubus: 26 mm (calowy)
- długość całkowita: 304,8 mmCharakterystyka lunet Simmons serii Blazer:

TECHNOLOGIA
Wspólnym mianownikiem dla tych lunet jest nowatorska inżynieria, która pozwoliła na zmiejszenie ilości części wewnątrz lunety, dzięki czemu stały się one bardziej niezawodne, trwałe i odporne na wstrząsy! Dodatkowym efektem uproszczenia konstrukcji jest zwiększenie o 17% zakresu regulacji pionowej i poziomej w porównaniu do lunet konkurencyjnych producentów. Mało tego - 30% zmniejszenie ilości części przyczyniło się także do zmniejszenia wagi lunety o około 16%, przy zachowaniu, czy wręcz polepszeniu trwałości i odporności na wstrząsy.

SIMMONS - Serie
Lunety do Karabinków są podzielone na serię MASTERS oraz podserie: AETEC, PROHUNTER, PRODIAMOND, PROSPORT. Inne serie przeznaczone do wiatrówek oraz karabinków bocznego zapłonu to BLAZER, 22MAG oraz RIMFIRE.

BLAZER
Lunety serii BLAZER są przeznaczone do karabinków bocznego zapłonu oraz małokalibrowych sztucerów, oraz do wszystkich typów wiatrówek. Charakteryzują się przystepną ceną oraz zadowalającą precyzją wykonania oraz dokłądnymi mechanizmami regulacji położenia krzyża. Seria BLAZER dedykowana jest początkującym strzelcom, którz chcą miec optykę o dobraj jakość w niedużej cenie. Amerykańscy konstruktorzy wyposażyli te lunetki w powłoki Hydroshield™ które zapewniają znakomitą widoczność i jasność obrazu. oraz chroni soczewki przed zaparowywaniem.

PRODUKCJA
Optyka serii BLAZER nie kosztuje majątku - nie musi. Teraz lunety marki Simmons kosztują mniej niż kiedykolwiek gdyż w etapach produkcyjnych firma Simmons stawia na:

- Nowoczesne procesy produkcji na wysoce zaawansowanych technologicznie i stale kontrolowanych liniach produkcyjnych zagranicznych fabryk Simmonsa.

- Wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów Amerykańskich.

Dzięki temu w atrakcyjnej cenie możemy rozkoszować się komfortową i precyzyjną, a także przyjazną dla zdrowia oczu optyką.

Wszystkie serie Masters posiadają następujące udoskonalenia:

TRUEZERO™ - system eliminujący przesunięcia krzyża mogące wyniknąć wskutek silnych wibracji wywołanych podczas strzału, oraz zapewniający precyzyjne i niezmienne nastawy.

HYDROSHIELD™ - wielowarstwowe powlekanie soczewek zapewniające znakomitą jasność obrazu, nawet w ciężkich warunkach pogodowych.

podobne produkty